Pytania o AlanyaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Alanya
Wynajmę na 2 tygodnie lub kupię niedrogą kartę SIM od tureckiego operatora do podłączenia mobilnego Internetu.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Okazuje się, że 19 minut. Lub kupić kartę w Turcji? Ile wtedy będzie kosztować połączenie? A jaki kod wybrać? Zainteresowany telefonem komórkowym.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi, czy ktoś może znać numery przewodników w tym hotelu? Jak się z nimi skontaktować. Naprawdę musimy porozmawiać o rezerwacji
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w holu jest bezpłatny czy płatny?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel ma darmowe wi-fi?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy w hotelu jest internet?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Z poważaniem! Jak działa internet?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, które obszary mają wi-fi? Płatne/bezpłatne?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
czy w hotelu lub w pokojach jest wifi?
11 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
jeśli to możliwe, osobisty numer telefonu komórkowego, cóż, lub jakiś stary człowiek w społeczności. sieci lub gdzieś na stronie internetowej hotelu Bone club svs
11 lat wstecz  •  2 abonent 8 odpowiedzi
Witam, jadę do Alanyi, do hotelu VIKINGEN INFINITY i pytam: czy będzie tam dostęp do internetu?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
dzień dobry! Powiedz mi, czy w hotelu jest internet i gdzie? płatne czy bezpłatne?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Odpoczywałem w tym hotelu dwa razy, teraz nie mogę go znaleźć przez więcej niż jednego touroperatora, jest informacja, że ​​zmienił właściciela, ale nie ma nazwy hotelu. Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli powiesz mi nowe imię.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 20 odpowiedzi
Pzhst powiedz mi, co jest z Internetem w pokojach? W holu? Jakie są klimatyzatory? Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dziękuję za odpowiedź
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, kto był w tym hotelu niedawno, czy jest tam darmowe Wi-Fi i jak je łapie i gdzie? Lecimy tam pojutrze, trzeba zrozumieć, jak wziąć iPada lub wszystkie takie laptopy, żeby móc korzystać z sieci przez modem
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Zabierasz ze sobą laptopa?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Czy ktoś korzystał z usług tureckich operatorów telefonii komórkowej? 1) Proszę podać tureckie stawki za połączenia do domu z Rosją. (Nie planujemy rozmawiać często ani dużo.) 2) Skoro tureccy operatorzy komórkowi są bardziej opłacalni, to gdzie mogę dostać kartę SIM i który operator jest bardziej opłacalny po tureckiej stronie? Dzięki!!!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
otwarta sieć?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam, kto już odpoczywał w Timo, powiedz mi, czy w hotelu jest internet WiFi, na jakich warunkach mogę z niego korzystać? Dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy internet jest tylko w holu, czy można połączyć się również w pokoju? Jaka jest jakość? Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jak działa internet?Tylko w lobby?Czy usługa jest bezpłatna?Jaka jest jakość? Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »