Pytania o AlanyaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Alanya
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Dzień dobry, powiedz mi, czy są jakieś cenniki z wycieczkami i kosztami? Gdzie mogę je zobaczyć w przedsprzedaży?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobry wieczór wszystkim! Na koniec jedziemy na wakacje do Turcji. Jedziemy po raz pierwszy. Od znajomych dowiedzieliśmy się, że można jeździć na wycieczki. Jakie są najciekawsze? Na co zdecydowanie warto popatrzeć. Jesteśmy z dzieckiem od 5 lat.
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Do tego miasta jedziemy na początku czerwca. Co polecasz zobaczyć? Gdzie iść ?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
Odpoczniemy w lipcu 2014 w tym hotelu, chciałbym wiedzieć, czy w pobliżu hotelu są lokalne agencje turystyczne lub biura podróży (aby można było chodzić)? Z góry dzięki za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
W jakich krajach odbywają się wycieczki z Turcji?
10 lat wstecz  •  11 subskrybenci 22 odpowiedź
Dzień dobry, jedziemy na maj do Utopii World 5 * z dorosłymi dziećmi w wieku 18 i 14 lat, powiedz mi, gdzie i jakie wycieczki wybrać?
10 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Czy jest zorganizowana wycieczka promem na Cypr z Alanyi? Jeśli tak, ile to kosztuje?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Idę odpocząć w Konakli. Czytałam o obecności na obrzeżach wsi „żółwiowej plaży”. Powstało więc pytanie - gdzie to jest i jak się tam dostać. Może ktoś tam był? Powiedz mi proszę....
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
wycieczka do Stambułu i jego cena
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Zainteresowany cenami wycieczek. Jedziemy 2 dziewczynki z dziećmi, więc postanowiliśmy wszystko zaplanować z wyprzedzeniem.
10 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Zastanawiam się, czy w pobliżu hotelu znajduje się zaufane biuro informacji turystycznej? Kto użył? Oczywiste jest, że wszystko jest znacznie droższe dla przewodników hotelowych ... Chciałbym wiedzieć, gdzie można kupić wycieczki ...
10 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Dzień dobry. Chcemy wziąć samochód na jeden dzień i pojechać zobaczyć piękno regionu. Może ktoś tak pojechał, powiedz mi najciekawsze miejsca w promieniu 200 km. Może tylko imiona. Dzięki za odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Rozumiem, że to pytanie było tu zadawane więcej niż raz. Proszę jednak, abyście nie rzucali we mnie kamieniami, a odpowiedzcie jakie wycieczki z Alanyi (Konakli) możecie doradzić i (w osobnej linii) - ile kosztują w lokalnych agencjach (oczywiście interesują mnie ceny aktualnego sezonu). Z góry dziękuję !
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim Powiedz mi proszę, na wycieczkach do Dim-chai, podczas degustacji owoców, proponują spróbować pekmez, a potem, jeśli chcesz, możesz go kupić, więc nie pamiętam, z czego ten pekmez jest warzony - sok winogronowy, morwa lub drzewo chleba świętojańskiego?Cóż, przynajmniej zabij mnie, nie pamiętam!Kto wie, powiedz mi!
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, gdzie w Alanyi można pojechać samemu, co warto zobaczyć, dla dzieci 16 i 10 lat?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Gdzie najlepiej je zamówić? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  29 subskrybenci 28 odpowiedzi
powiedz mi, gdzie kupić dobre i niedrogie wycieczki?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »