Pytania o AlanyaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Alanya
Pieniądze utkwiły u operatora i naszego biura podróży, z którym zawarto pierwszą umowę. Teraz szukamy hotelu (prawie pod opieką). A ten hotel jest bardziej opłacalny do kupienia od innego touroperatora. Biuro podróży powiedziało, że będzie można przelać pieniądze od jednego operatora do drugiego (mówią, że napiszą list we właściwe miejsce). Powiedz mi, proszę, jak mogę wykonać tę samą procedurę, tylko kontaktując się z innym agentem, a może bezpośrednio z organizatorem wycieczek, którego pieniądze utkwiły? Czy ktoś jeszcze tego doświadczył i jak to się robi?
3 roku wstecz  •  12 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy możliwe jest anulowanie wycieczki z wycieczki Anex, zakupionej przez wczesną rezerwację w dniu 31.12, wyjazd 8.05, z powodu sytuacji z koronawirusem? Wpłacono zaliczkę w wysokości 50%. Reszty nie chcę płacić, bo Nie widzę żadnej szansy, żeby wkrótce wszystko się poprawiło. Biuro podróży mówi, że jeśli odwołam wycieczkę, organizator pozwie mnie o 100% kosztów wycieczki. Dzięki za odpowiedzi.
4 roku wstecz  •  13 subskrybenci 57 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Sam wybierałem hotel w pobliżu Coral lub Anex. Teraz Coral wymyślił skomplikowany system rezerwacji, ale po prostu nie możesz patrzeć na ceny. Kto to zrobił - powiedz mi jak
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Szukam wycieczki na wrzesień z Moskwy lub Wołgogradu
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć! Czy myślisz, że można wyjechać na wakacje do Turcji (okres 12-22 maja)? W związku z sytuacją polityczną na Ukrainie? PRZED wyborami prezydenckimi? boję się przerwania biletu ((
10 lat wstecz  •  15 subskrybenci 25 odpowiedzi
W przypadku wczesnej rezerwacji hotelu jest natychmiastowe potwierdzenie, ale hotel nie jest potwierdzony, co mam zrobić w takim przypadku?
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Ludzie, jedziemy z panią do tego hotelu, interesuje nas koszt na początku maja!-)))
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, czy hotel pobiera dodatkową opłatę za niemowlę? Tez tour nie może obliczyć dla nas ostatecznego kosztu. Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Rezerwacja na wrzesień.
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
22 maja Chcę pojechać do Alanyi. Planuję zatrzymać się w hotelu Ananas lub Artemus Princess. W Woroneżu znalazłem dwa biura podróży - Kohler i My Cheap Travel. Czy ktoś korzystał wcześniej z ich usług? Wycieczkę można kupić już teraz, tj. wczesna rezerwacja - do 30.04., ale chciałbym wybrać się na wycieczkę w ostatniej chwili. Czy warto poczekać do początku maja, czy lepiej postawić na luz i kupić już teraz?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 98 odpowiedzi
Niektórzy organizatorzy wycieczek mają Jasmin Side, ale jest to inny hotel.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy były jakieś problemy z biurem podróży Coral Travel?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Który touroperator współpracuje z Gypsophila Holiday Hotel w Moskwie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kupiliśmy wycieczkę od 09 października do Lonicera, touroperatora Sanmar, Ural Airlines (śledzę ich odloty, ciągłe opóźnienia i latamy z dziećmi), czy można zmienić Ural Airlines na Transaero od tego touroperatora i co będzie kary. W umowie z biurem podróży nic o tym nie jest napisane. Z góry bardzo dziękuję wszystkim.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
1) Czy są jakieś skargi na organizatora wycieczki? 2) Jak oceniasz pracę przewodników hotelowych w Anex? (nieuczciwy stosunek do turystów) 3) Ile kosztuje transfer w Anex z lotniska do Utopii? Dzięki!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Nigdy nie byłem nad morzem, chcę pojechać pierwszy raz. Ile będzie kosztować 7 dni 1 osoba dorosła? Ile kosztuje podróż, jedzenie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jak zarezerwować ten hotel?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
w normalnej cenie wyjazd ze Lwowa lub Iwano Frankowsk
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »