Pytania o AlanyaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Alanya
Cześć. Byliśmy rodziną w Turcji i przekroczyliśmy nasz pobyt o 18 dni. Wcześniej Ukraińcy mogli z powodu wojny przekroczyć 90 dni, ale potem uchwalili ustawę, że Ukraińcy muszą teraz przebywać na zasadach ogólnych. Wyjeżdżając z kraju, zostaliśmy poproszeni o zapłacenie kary w wysokości 30 tysięcy lirów. Nie mieliśmy takich pieniędzy (nawet w gotówce), więc dali nam deportację i zakaz wjazdu na 3 miesiące. Pytanie: Czy po trzech miesiącach możemy ponownie wjechać, czy nadal będziemy musieli zapłacić karę? Czy będę potrzebować wizy?
Przedwczoraj  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Przekroczyłem 90 dni pobytu w Turcji. Zapłaciłem mandat na lotnisku Sabiha. Na Ukrainie spędziłem 90 dni. Jak poprawnie liczyć dni pobytu w Turcji, aby nie było opóźnień?
4 roku wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
(w zezwoleniu ojca na wywóz dzieci wskazane jest aktualne nazwisko matki)
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Przeszukałem internet i wszędzie jest mnóstwo informacji. Zainteresowany infa
6 lat wstecz  •  13 subskrybenci 18 odpowiedzi
Witam Mamy zorganizowaną wycieczkę po Side w dniach 08.05-18.05.Paszport mojego kolegi podróżnika wygasa 28.08.2018 r. Oznacza to, że nie ma 120 dni (Jakie jest prawdopodobieństwo lojalności w Turcji wobec celników? Czy było przypadki deportacji z powrotem, czy będzie można zapłacić grzywnę?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Tibekin Denis Yelena, odkąd trasa Gulnar… stworzyła wiele problemów?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
dziecko (3 lata) podróżuje z matką. mama i tata są oficjalnie zarejestrowani. i chciałbym również wyjaśnić, czy w tym hotelu pracuje fotograf (wakacje ganita)?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi na lotnisku w Antalyi, żeby zapłacić za wizę tylko w euro? A może zostanie przeliczony w dowolnej walucie? Dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Teraz w Turcji nie jest spokojnie, mówią w telewizji, jaka jest ogólnie sytuacja polityczna?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Witam. Jesteśmy obywatelami Federacji Rosyjskiej. Lecimy z Kijowa do Turcji. 1) Czy muszę kupić pieczątkę wizową na lotnisku w Turcji? Ile to kosztuje? 2) Czy muszę wypełnić kartę imigracyjną?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Cześć! Mówią, że wizy do Turcji zostały anulowane od początku maja. Proszę powiedzieć, kto ostatnio latał, czy potrzebuję wizy, jeśli tak, to ile kosztuje jedna osoba. Dzięki.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy potrzebuję pozwolenia na odejście od ojca dziecka, jeśli nie jesteśmy małżeństwem, a dziecko ma jego nazwisko? Czy mogą być problemy na granicy w Turcji?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Witam wszystkich!Czy ceny alkoholi są naprawdę tańsze w bezcłowym i czy jest sens kupować z Wami do hotelu?Niebezpieczne wino w Turcji.....
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
prawda jest taka, że ​​gdybym była w Turcji przez 3 miesiące, to mogę wrócić po tym samym czasie....
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedna osoba ma 20 kg bagażu zgodnie z regulaminem
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry. Planuję odwiedzić Turcję. Wyjazd 4 lipca na 7 dni.Wezmę bilet od organizatora wycieczki (z voucherem i biletem lotniczym w obie strony). Paszport wygasa 28 sierpnia. Czy wpuszczą mnie do odprawy celnej w Turcji, czy lepiej nie ryzykować?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Слышала, что если купить вещи в магазине, то на таможне , по выезду можно вернуть 15процентов НДС, по предъявлению чека. Так ли это? И насколько это длительная процедура?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jeśli mój paszport jest ważny do 11.2011, to czy w maju wpuszczą mnie do Turcji?
13 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Przeczytaj recenzje, wszystkie są polarne. Dużo piszą o zatruciach, ale jedziemy z dzieckiem i nie chcemy psuć wakacji nieprzyjemnymi chwilami, bo odpoczywaliśmy w Turcji, wszystko było w porządku. I jeszcze jedno: gdzie taniej kupić pamiątki?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Przeczytaj recenzje, wszystkie są polarne. Dużo piszą o zatruciach, ale jedziemy z dzieckiem i nie chcemy psuć wakacji nieprzyjemnymi chwilami, bo odpoczywaliśmy w Turcji, wszystko było w porządku. I jeszcze jedno: gdzie taniej kupić pamiątki?
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
)
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
naruszyli termin wizowy na jeden dzień, nie było pieniędzy na zapłacenie mandatu na lotnisku, zakazali 60 miesięcy. Jak ponownie rozważyć termin i gdzie złożyć wniosek?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Givu v turzii uge 2 mesjaca. Skoro vihogu zamug. domoy ehat eshe ne hochetsja da i aşkım ne otpuskaet. Co to jest budet esli prosrochit vizu? skolko stoit shtraf i voobshe kakie pravila progivanijz zdes? POMOGIT!!!! deportuj ne hochu!
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi