Pytania o PhuketDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phuket
Witam, powiedz mi, kto latał z nazwiska panieńskiego z paszportem zagranicznym? Czy ktoś prosi o inne dokumenty? Nie mam czasu na wyrobienie mężowi obcego nazwiska do listopada.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pytanie jest właściwie takie. Paszport Ukrainy dostałem w Moskwie, w ambasadzie, więc jest zagraniczny. Nie ma wewnętrznego, ponieważ. Jestem na stałe w Rosji. Niedawno przedłużyłem ważność paszportu, wsadzili tam pieczątkę, która jest ważna do takiego a takiego terminu. W ambasadzie powiedzieli mi, że nie wpuszczą mnie do kraju z wizą, nie wyjaśnili powodu, ale Tai jest bezwizowe za gr. Ukraina. Boję się kupować bilety, nagle będą problemy i nie będę mógł wyjechać, szkoda kasy) Kto spotkał się z tą sytuacją, proszę się wypisać.)
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 23 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć czy potrzebuję wizy, wjazd do kraju 23.12.2011 wyjazd 22.01.2012 okazuje się, że wyjeżdżam za 31 dni.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czytam tak: Aby uzyskać wizę, turyści muszą: przedstawić 500 USD w gotówce na osobę lub jeśli mają kartę bankową, muszą wypłacić 18 000 THB z bankomatu (dostępnego na lotnisku), a także okazać bilet z lot powrotny z Tajlandii. W przeciwnym razie wjazd do Tajlandii zostanie odmówiony. Czy naprawdę proszą Cię o pokazanie, ile pieniędzy przewozisz na lotnisku? Z góry dziękuję)
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi