Pytania o PhuketPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phuket
Podróżowanie z 6-latkiem
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kupiliśmy bilet na 12 października i byliśmy zdenerwowani, gdy zobaczyliśmy prognozę pogody, codziennie padało i burzy. Kto jest teraz w Phuket, powiedz mi, jaka jest pogoda?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Wycieczka do Phuket jest zarezerwowana od 14 do 24 listopada z dzieckiem w wieku 3 lat. W gizmeteo deszcz z burzami w dzień iw nocy. Mąż chce odmówić przyjęcia biletu. Jaka jest tam rzeczywista pogoda? A może lepiej nie ryzykować? Proszę o pomoc w doradztwie.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
onieśmielali nas nasi „doświadczeni” ludzie, jakby zalał Cię deszcz, nie wychodź z pokoju, ... czy naprawdę jest tak źle? będziemy w Tajlandii 1 raz
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
już postanowiłem udać się do ok. Phuket pomóż mi wybrać miesiąc wrzesień lub październik, bardziej interesują mnie nie deszcze, ale wciąż fale na Karon
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszyscy odradzają - mówią, że cały dzień pada, wycieczka jeszcze nie kupiona, ale mentalnie już tam (
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
jedziemy w styczniu-lutym z dzieckiem, chcemy ciepłego morza i dobrej pogody. plz powiedz mi, kto był w tym czasie, jak to było?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
proszę powiedz mi, jaka jest teraz pogoda w Phuket, lecimy 25 lipca, tam nie będzie tsunami? moja mama się martwi)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę tylko, żeby było słonecznie, żeby zdjęcia wyszły pięknie, inaczej jednocześnie pora deszczowa
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dobry dzień! Pytanie do doświadczonych turystów: jaka jest pogoda we wrześniu na Phuket? Wyjeżdżamy na wakacje z rodziną 1 września (plaża Kata), bardzo martwimy się o pogodę. Studiowałem raporty meteorologiczne, ale chcę usłyszeć „zweryfikowane osobistym doświadczeniem”. W internecie: cały dzień pada, w morzu nie da się pływać - sztormowo, cały czas siedzisz w hotelu...
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Jedziemy w podróż poślubną, nie chcemy jej zepsuć, jedni boją się zachmurzonego nieba i burzy na morzu, inni zapewniają, że deszcze nie są tak straszne, jak rysują touroperatorzy, a nawet są romantyczne) Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 24 odpowiedź
mówisz o upale i wilgotności, jak tam naprawdę jest?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jedziemy do Tajlandii na Phuket pod koniec kwietnia-początek maja, interesuje mnie jaka jest pogoda: czy jest deszcz, czy morze jest spokojne, czy możemy wybrać się na wycieczkę na Phi Phi???? ?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 18 odpowiedzi
Naevrnoe nie jest pierwszym pytaniem. Ale jednak. W Tajlandii, Phuket, maj. Co myślisz. Po raz pierwszy chcemy polecieć z przyjacielem. Jaka jest tam pogoda w tej chwili? Firmy turystyczne są onieśmielone deszczami ... ale jeśli pada przez 5-10 minut, jak mówią, to nie jest to przerażające. Może są jakieś inne wskazówki lub triki. A czy możesz mi powiedzieć jakiś hotel, który już był.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy jest powódź?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Spojrzeliśmy na pogodę. Jakoś rozczarowujące... I wyjazd 26-go.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
7 listopada będę w Phuket. Czego się spodziewać po pogodzie
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chcemy jechać w połowie listopada, powiedz mi jak będzie z pogodą???
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
zainteresowani powodzią na Phuket piszą, że ludzie umierają
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Planuję wyjazd do Tai od grudnia do marca 2011-2012. Jaka jest pogoda? Pora roku?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
WYjechaliśmy Z MĘŻEM WE WRZEŚNIU W PHUKET! WSKAZÓWKA: CZY WE WRZEŚNIU CZĘSTO pada deszcz?
13 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
możemy jechać tylko od 24 sierpnia do 1 września, organizatorzy wycieczek twierdzą, że nie warto, pogoda w tej chwili jest zła. Kto był, powiedz mi, czy mogę iść?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jutro wyjeżdżamy, jeśli ktoś jest na Phuket - jaka jest pogoda, jakie są prognozy?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Planujemy podróż poślubną w sierpniu od 31.07 do 09.08.11 touroperator radzi wybrać Phuket, a nie Koh Samui, tłumacząc, że na Koh Samui mogą być ulewne deszcze, ale nie na Phuket. Chciałabym też, żeby została jeszcze otwarta na wyspie Similan??
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
nie możesz znaleźć innego czasu na relaks? Usiądź proszę. Lub wybierz inny kraj.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »