Pytania o PhuketWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phuket
Byliśmy w Pattaya, bardzo lubiłem owoce, krewetki, ryby. Smacznie i niedrogo. Noszone tuż przy plaży, w pobliżu hotelu. Wcześniej na Phuket odpoczywali w hotelu z własną plażą, nie było kupców. Może na Karonie lub Katyi musisz wybrać hotel?
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym hotelu.
5 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam. Jedziemy do Tai do twojego hotelu, powiedz mi czy w hotelu są pokoje dwupokojowe? Mamy 4 lata. Dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku 10 i 15 lat
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam proszę o pomoc w wyborze pokoju, potrzebuję pokoju w tym hotelu, który będzie miał wannę i umywalkę nie w samym pokoju, ale osobno
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
AVISTA GRANDE PHUKET KARO... 5* Phuket. Hotel touroperatora w sprzedaży od 15 listopada! Czy warto jechać w tym czasie? Czy na miejscu jest jakiś plac budowy? Czy daleko do morza? Czy teren jest zielony?
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nigdy nie byliśmy w Phuket, zwykle jeździliśmy do Pattaya.Pod koniec lutego chcielibyśmy odwiedzić Phuket,pomóc w wyborze hotelu.Uwielbiamy pływać,a chciałabym być bliżej centrum.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Czy ten hotel ma basen z wodą morską? Które hotele w lokalizacji Phuket (Bangtao, Layan) posiadają basen ze słoną wodą?
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zarezerwowałem pokój na agodzie pierwszy raz i oczywiście nawet nie zwróciłem uwagi, że niska cena nie podlega zwrotowi, był wolny ostatni pokój, zacząłem rezerwować, rezerwowałem, wpisałem numer karty, płatność poszła , a PTM podaje, że nie ma pokoi na wybrane przeze mnie terminy...a co robić???? anulacja jest opłacona, 100% wpłaconej kwoty za ilość której nie było
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Zarezerwowałem pokój na agodzie pierwszy raz i oczywiście nawet nie zwróciłem uwagi, że niska cena nie podlega zwrotowi, był wolny ostatni pokój, zacząłem rezerwować, rezerwowałem, wpisałem numer karty, płatność poszła , a PTM podaje, że nie ma pokoi na wybrane przeze mnie terminy...a co robić???? anulacja jest opłacona, 100% wpłaconej kwoty za ilość której nie było
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry. Proszę mi powiedzieć, kiedy odbył się ostatni remont w budynku skrzydła burzowego pokoju grand deluxe? Dzięki
7 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Lecę z towarzyszką podróży (tańszy bilet), ona jest sama. Albo można jakoś zmienić hotele: mamy dwójkę (ośrodek orchidei phuket), ona ma jedno (widok na wyspę phuket).
8 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jesteśmy dwiema rodzinami z dziećmi w wieku 6,10,11 lat. Znajomi mają tendencję do osiedlania się razem w willi z 4 sypialniami, wolę opcję bliżej plaży. Z drugiej strony w willi jest kuchnia i można by czasem ugotować (a może to będzie nic?), mały basen. W Tajlandii będziemy po raz pierwszy, Phuket został wybrany ze względu na dobre morze dla dzieci. Chciałbym usłyszeć porady, jakie wycieczki warto odwiedzić z dziećmi; gdzie w ogóle warto wyjechać z hotelu na zmianę. Czy potrzebujesz osobnej wycieczki na nurkowanie z rurką? Plaża Bang Tao jest publiczna, więc nie będzie leżaków ani parasoli? Może warto poszukać innego hotelu z własną plażą i bliżej Patong?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Potrzebujesz hotelu blisko plaży, z basenem dla dzieci, placem zabaw i blisko sklepów.
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
jedziemy z mężem, hotel jest nowy, otwarcie w październiku, są wątpliwości, brak informacji, bardzo mało zdjęć, może ktoś już był lub wie, to dobry hotel?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »