Pytania o PhuketBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phuket
Czy lepiej zarezerwować teraz, czy tuż przed wyjazdem pod koniec marca? A jak teraz ma się sytuacja z wirusami? W tym roku mam pewne wątpliwości co do wakacji w Azji, ale nie przychodzi mi do głowy nic tak ciepłego i niedrogiego.
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Naprawdę chcę pojechać na Koh Samui... ale wakacje trwają tylko 7 dni. Szukam opcji.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Byliśmy w lutym 2016 w Karonie. Ceny na Treasure Island są 1,5 raza wyższe niż pozostałe. Na pierwszej trasie przyjechali po nas z prawie godzinnym opóźnieniem. Zapomnieli podnieść drugiego. W tym samym czasie wyjazd był o 7 rano czasu lokalnego, wstaliśmy o 6 (o 2 w nocy w Moskwie). Gniew był straszny, chciałem spać jak szalony. Pieniądze zostały zwrócone. Wyciągnij własne wnioski. Wszystkie wycieczki można bezpiecznie kupić w lokalnych firmach, tak jak później zrobiliśmy. Miejscowi działają wyraźnie, dbają o każdego klienta i cenią swoją reputację (w przeciwieństwie do Treasure Island).
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Cześć! Do Tajlandii chcemy pojechać w listopadzie. Powiedz mi, czy ktoś zarezerwował bilety i hotele przez Asiahotels.ru? Z jakiegoś powodu ich ceny są znacznie tańsze niż to, co oferuje nam znajomy z biura podróży, dlatego jest to przerażające… Chcę znaleźć tych, którzy już tak osobiście podróżowali.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 26 odpowiedzi
Dzień dobry! Z góry przepraszam, jeśli jest już wątek na ten temat, nie mogłem go znaleźć. Zimą (około lutego) chcemy pojechać z mężem do Tai na Phuket. Strasznie organizować sobie taką wycieczkę samemu, chociaż rozważamy taką opcję, ale czy ktoś może doradzić w tym kierunku niezawodnemu touroperatorowi? Największym problemem, jak rozumiem, jest lot. Ogólnie bardzo ucieszę się słysząc radę, naprawdę chcę jechać do Tai)))
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, który organizator wycieczek lepiej lecieć do Phuket z Jekaterynburga? Jakie hotele są mniej lub bardziej dobre na wybrzeżu?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Nie wiem, jak połączyć wycieczkę z wakacjami na plaży? Wręcz przeciwnie, wakacje na plaży i wycieczki. W styczniu chcę lecieć do Tajlandii. Myślałem o DR, ale teraz wciąż skłaniam się ku początku lutego, ciekawie jest dostać się do chińskiego Nowego Roku. Znowu, czy warto? A może jeszcze tydzień wcześniej latać i świętować tam 45 lat? Zdecydowałem się na Phuket, Movenpick. Byłem w Movenpick w innych krajach, hotel.. cóż, chyba najlepszy dla mnie. Karon Beach jest piękna, Patong jest w pobliżu, wszystko wydaje się być w porządku :-) ALE będę się nudzić. Na pewno będę się nudzić. Więc: dwa dni Bangkok, pięć dni Pattaya i tydzień Phuket? Dlaczego potrzebuję Pattaya w styczniu? A co zobaczę tylko w Bangkoku i Phuket? Proszę, pomóż mi uporządkować to wszystko egzotyczne :-) Wielkie podziękowania dla wszystkich ekspertów w Tajlandii, którzy odpowiedzieli.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 37 odpowiedzi
Kata Beach Resort proszę mi powiedzieć ile będzie kosztować około 9-dniowa wycieczka dla 2 osób?
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Chciałabym zorganizować kolejną wyprawę do Tai sama - bez touroperatora. Jeśli nie ma problemów z rezerwacją hotelu, co z podróżą lotniczą? Jak zarezerwować bilety Nowosybirsk-Tajlandia, jeśli leci tylko północny wiatr
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Pattaya lub wyspa
13 lat wstecz  •  12 subskrybenci 32 odpowiedź
Pod koniec kwietnia odpoczniemy w Briza Beach Resort Khao Lak (doradzimy w jakiej firmie wykupić wycieczki (najlepiej z rosyjskojęzycznym przewodnikiem) Może są telefony, kontakty. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Z góry dziękuję !
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi