Pytania o PhuketKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phuket
Obojętnie, jak to sobie wymyślę, okazuje się, że zarezerwowany przez siebie lot w obie strony dla dwojga + hotel nie jest dużo tańszy niż voucher (patrzę na hotele 3*, 2*. Myślę, że nie ma sensu w poszukiwaniu mieszkania, ale dla Phuket jest Phuket.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jadę do Phuket w drugiej połowie kwietnia, dni 15. Odebrałem hotel 2* w Karon, ale nie jestem przywiązany do hotelu, jadę bez konserwacji. Czy można jakoś urozmaicić wyjazd, nie siedzieć w tym samym hotelu? Albo nie daj się ponieść emocjom? Prześlij pomysły! Hotel kosztuje nawet 20-25 dolarów, ale jeśli na 3-4 dni, to może być drożej. Spośród priorytetów - i "nagrody" i wycieczki, cóż, w Patong można spędzić dzień lub dwa.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Członkowie forum, proszę powiedz mi, jak poruszać się taksówką w miejscu przyjazdu na Phuket? Jedziemy do Tajlandii po raz pierwszy, nie mamy pojęcia jaki powinien być koszt przejazdu taksówką z lotniska do hotelu (Karon Beach, Your Place Inn). Jak podróżują taksówkarze, według licznika lub umowy? Czy oszukują ignorantów?) Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Drodzy forumowicze, potrzebujemy Waszej pomocy!!! Odwiedzimy Tajlandię -3 osoby dorosłe, Phuket (dziki). Wcześniej nigdzie nie jeździliśmy sami, rezerwowaliśmy bilety na Thai Airlines, ale chyba źle zrobiliśmy z zakwaterowaniem: zarezerwowaliśmy hotel (budżet) na Karon na 4 noce na Agodzie, z nadzieją znalezienia tańsza opcja na miejscu. Pytanie, na ile realistycznie jest to wdrożyć i jaki jest obecny przedział cenowy? Zainteresowany opcjami budżetu. Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Mądrzy ludzie, powiedzcie mi proszę, jak zorganizować transfer z lotniska do hotelu? Zarezerwowaliśmy hotel (Phuket), ale nie zapewniamy transferu. Czy muszę zarezerwować tę usługę gdzieś z wyprzedzeniem lub złapać taksówkę po przyjeździe? Do Tai lecimy po raz pierwszy, stąd pytanie. Kto nie komplikuje, podziel się swoim doświadczeniem!) Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
W listopadzie jedziemy pierwszy raz do Tajlandii, do Phuket.Powiedz mi proszę, którą plażę lepiej wybrać, dla nas lepiej, żeby było mniej odległości i który hotel wybrać, tańsza opcja.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Ile kosztuje bilet banggok-phuket-banggok? Jak mogę teraz kupić tanie bilety na grudzień?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Poinformuj, że hotel jest piękny, a nazwa w pierwszej linii i jak ją zarezerwować.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Poinformuj, że hotel jest piękny, a nazwa w pierwszej linii i jak ją zarezerwować.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Polecam piękny hotel na plaży i niedaleko centrum Patong Phuket
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź