Pytania o PhuketZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Phuket
Ile kosztuje materac lateksowy o szerokości 1,8 m?
8 lat wstecz  •  11 subskrybenci 14 odpowiedzi
Mam na myśli kurorty - Patong, Karon, Kata. Ceny w kawiarniach, restauracjach, transport, plaże - leżak 300 b., wycieczki. Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
powiedz mi, którą kartę SIM zabrać, żeby taniej dzwonić do Rosji i jaki kod wybrać przed numerem?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
I można też zabrać owoce do bagażu podręcznego, czy na lotnisku będą jakieś problemy?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Słyszałem, że to bardzo tanie!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
po prostu moja koleżanka i ja postanowiliśmy pojechać do Ciebie ale nie jest jasne 5215$ na osobę???pomoc
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Ludzie, jaki jest wyjazd z Phuket DF ????????????
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Chcemy przywieźć poduszki z naturalnego lateksu. Proszę powiedz mi, gdzie mogę znaleźć. Słyszeliśmy, że fabryka jest dużo droższa niż w sklepach, bo. turyści są tam zabierani.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
powiedz mi proszę czy kostium kąpielowy można kupić gdzieś w pobliżu hotelu lub w hotelu, czy w hotelu są komary, czy warto od nich coś zabrać
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jedziemy na wakacje do Phuket w październiku, chcę tam kupić iPada i aparat NikonD5100, kto go kupił, powiedz mi gdzie i o cenach oraz czy w ogóle warto zabrać ze sobą do domu w Petersburgu te same ceny. Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie informacje o zakupach w Phuket są interesujące. Dzięki tym, którzy odpowiadają.
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
tak samo jak na lotnisku w Bangkoku lub wyżej?a tam ogólnie dobre bezcłowe?bo Bangkok bardzo mi się podobał, ceny są niższe niż w Moskwie, więc kupowali tam dużo rzeczy kiedy byli, teraz mnie to interesuje jak to jest w Phuket
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Cześć! Czy można kupić zimową kurtkę puchową w Phuket lub Bangkoku i gdzie?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam Wyjazd do Tajlandii po raz pierwszy. Czytałem informacje i to rodzi więcej pytań. Jak bez strat dostarczyć owoce do Rosji? Czy będą jakieś problemy z rosyjskimi zwyczajami? Kolejnym problemem jest kradzież. Jeśli zostawimy bagaż na czas wycieczek po BKK, w autobusie (wtedy od razu jedziemy na lotnisko i do Phuket), czy jest to NIEBEZPIECZNE? Dzięki.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Naprawdę chcę tam pojechać.
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Ale nie widziałem odpowiedzi. Proszę, czy można kupić dobrą walizkę, najlepiej tańszą niż nasza. I komórkowy.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Ale nie ma odpowiedzi. Zastanawiam się też, czy da się kupić tanią walizkę.
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaki jest najtańszy sklep na Phuket, w którym można kupić ubrania, pamiątki, owoce? Jak również gabinet masażu obok hotelu.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy w Phuket są tanie perły i gdzie mogę je kupić?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 23 odpowiedź
Drodzy turyści! Czy ktoś wie, czy są autobusy publiczne z Bangtao do miasta Phuket lub do Patong? Nieczęsto wpadasz na taksówkę!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę wziąć jedwab do szycia pościeli, jeśli to możliwe, uszyć go tam, okrągłe łóżko. Kto wie, powiedz mi proszę.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wybraliśmy „all inclusive”, ponieważ. różnica z BB przez 14 dni za trzy wyszła rubli 24000. Powiedz mi, czy zrobiliśmy to dobrze?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
zebrane w Phuket chciałbym wiedzieć ceny wycieczek na podstawie dwóch, a pozostałe według Państwa (liczba dni) ceny wycieczek na owoce i warzywa na tuk-tuku Byli w Pattaya przez 13 dni, wydali 600 dolarów. Hotel miał śniadanie. sama wycieczka kosztowała 38 000 rubli za 13 dni. Będę wdzięczny za pomoc. dzięki
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
1. Czy w pobliżu są sklepy, czy trzeba wziąć taksówkę, aby je zdobyć? 2. A czy można gdzieś pobrać mapę ze sklepami, kawiarnią itp. Lub zapytaj w hotelu?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź