Pytania o HurghadaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Hurghada
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Hurghada
Hotim vstretit Novij Boże!!!
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Złe recenzje głównie o pitahiya .... Wiedziałem, że są wspaniałe koktajle, bardzo duży wybór mięs i ryb. No i oczywiście kawiarnia Columbus z kawą. Czy to wszystko? Chciałbym usłyszeć nowe opinie.
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Oznacza to, że nie są bardzo doświadczeni i rozpieszczeni w tej materii, ale oczywiście już chcę pływać z maską i zobaczyć piękno. A opinie są różne, ktoś pisze, że w ogóle nie ma rafy i ryb, ktoś jest zadowolony. Właśnie szukamy hotelu na kwiecień i bardzo ważne jest dla nas piaszczysty zachód słońca i rozsądna cena, dobry plac zabaw i piękna okolica, to urzeka Desert Rose :)
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry, jedziemy do Hurghady pierwszy raz, chciałabym zobaczyć jak najwięcej. I najprawdopodobniej wieczorem. Do 14.00. Jak rozumiem, Dahar, El Dahar, 2 muzea, Senzo Mall, targ rybny i świątynie/meczety nie są interesujące, chyba że z zewnątrz. Sheraton? Planujemy podróżować taksówką i pieszo. Co jeszcze polecasz zobaczyć, a może nawet z trasą, według typu jedziemy tam jedziemy :)
4 roku wstecz  •  11 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kto wie, jak się teraz sprawy mają w Danie? Wielu turystów? Ile barów i restauracji jest otwartych? Doradź, pzhl, jak dostać się do Parku Wodnego Jungle od Dany, może są jakieś tajemnice?
4 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Jedziemy we wrześniu, wybierz Egipt lub Turcję! Latamy z dziećmi, ale chcemy się dobrze bawić.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Wydaje się, że park wodny w Ali Babie jest bezpłatny. Na jednej ze stron przeczytałem to tylko raz. Czy tak jest? A może możesz jechać nieograniczoną liczbę razy?
4 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
4 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »