Pytania o HurghadaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Hurghada
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Hurghada
5 lat wstecz  •  11 subskrybenci 15 odpowiedzi
Powiedz mi, kto wie, czy lepiej płacić w funtach czy dolarach (małe zakupy, napiwki itp.)? A może nie ma sensu zawracać sobie głowy wymianą? A jeśli nadal ma to sens, to gdzie można z zyskiem wymieniać? Dzięki!
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Z jakiego banku i jak wysłać pieniądze do Armenii
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 18 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dobry wieczór wszystkim. Powiedz mi, że nie mogliśmy wymienić dużego rachunku na mniejszy. Jest 100, 50, 5 dolarów. Powiedz mi, na terenie hotelu mogą złamać rachunek w recepcji, a jeśli coś tam kupisz, czy wydają resztę? I generalnie doradzam, może będą się wymieniać na lotnisku w Egipcie, czy też tam też tego nie praktykuje?(( Czytałem, że pożądane jest, aby każdy miał 1 dolara, aby można było dawać napiwki ... ale na Ukrainie mamy napięcie z wymianą ((((
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W Sharm dostali się do sytuacji, w której żałowali, że zabrali ze sobą wszystkie pieniądze i dokumenty. Jak niezawodne są sejfy w recepcji w Hurghadzie? Czy odejdą z „nosem”?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zielone pieniądze (gotówka) do noszenia tylko w pierwsze dni odpoczynku? Czy resztę można zmienić w hotelu? Jak to jest bezpieczniejsze i bardziej opłacalne?
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy muszę wymienić dolary na funty, aby zrobić zakupy w Senzo Mall? A co z polityką cenową? Drogi ?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wydaje się, że opłata wizowa w wysokości 15 dolarów została wprowadzona tylko na lato, czy co? Jaka jest sytuacja teraz i czy zmieni się do maja?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mówią, że wszystkie biura podróży liczą o 8.15, a jeśli płacisz w dolarach. potem proszą o dopłatę różnicy.Czy trzeba zapłacić za roczne dziecko.Mówią dopłatę 50 dolców na lotnisku za lot, ale mówią do agencji. Może nie nadrabiam zaległości, ale wrażenie jest takie, że chcą… pieprzyć
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy mogę wymienić dolary na funty w hotelu lub po przylocie na lotnisko?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, którą walutę lepiej zmienić w Egipcie Euro lub Dolar ????
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Pilnie musisz wymienić ruble na funty lub dolary, powiedz mi, gdzie to może być
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Ostatnim razem przebywałem w Sharm i zrobili to bardzo opłacalnie, wziąłem ze sobą plastikową kartę z pieniędzmi i wypłaciłem gotówkę z bankomatu banku. ruble były automatycznie przeliczane po bardzo korzystnym kursie wymiany na funty. prowizja w rublach 100 re i tak dalej) uznano wówczas, że jest to bardziej opłacalne niż nawet na lotnisku. i co najważniejsze wygodniejsze. (czy w Golden Five Paradise jest bankomat?)
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy opłaca się wypłacać funty kartą, po jakim kursie?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A potem mówi wymiana walut, ale czy jest bankomat?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jadę do NG, powiedz mi proszę, czy warto wymienić dolary na lokalną walutę, jeśli tak, to gdzie lepiej zmienić?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pierwszy raz będę w Egipcie Powiedz mi, gdzie możesz wymienić duże banknoty dolarowe na małe?
13 lat wstecz  •  13 subskrybenci 13 odpowiedzi
Cześć. Proszę powiedzieć, że w recepcji jest sejf i gdzie w pobliżu znajdują się wymienniki.
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Całkowity
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
rodzinny
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
wycieczka 24.10.10, na pewno nie wiemy co tam kupić
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 23 odpowiedź
Jak bezpieczne jest korzystanie z sejfu w recepcji? Kto użył, nie ukradł niczego?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam! Jedziemy do tego hotelu na szlaku. tydzień. Powiedz proszę, przywozimy ze sobą dolary, gdzie mogę je wymienić na korzystne kursy na funty? I czy w ogóle warto? Jaki jest teraz kurs? Do Egiptu jedziemy pierwszy raz i trudno to zrozumieć. Z góry dziękuję!
14 lat wstecz  •  12 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy w hotelu można zmienić walutę? Który kurs naśladować? Czy hotel posiada bankomat do wypłaty pieniędzy plastikową kartą (wizą)?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
A także czy można zostawić w recepcji lub w sejfie w pokoju. Podziel się wskazówkami.
15 lat wstecz  •  14 subskrybenci 19 odpowiedzi
Witam wszystkich, jadę na wakacje i chcę wyjaśnić: jak się sprawy mają z wymianą pieniędzy w tym roku. Słyszałem, że pojawiły się różne banki i teraz kurs dolara nie wszędzie jest taki sam, jak w poprzednich latach. Dzięki
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Gdzie najlepiej wymienić dolary? Jaką godność lepiej zabrać ze sobą? W jakiej walucie lepiej zapłacić: lokalną czy w dolarach?
15 lat wstecz  •  1 abonent 10 odpowiedzi