Pytania o HurghadaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Hurghada
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Hurghada
Cztery okna banku wiz były puste, a ogromna linia 3 samolotów ustawiła się w kolejce przy kasach operatorów, gdzie bezczelnie wciskali wizy za 27-28 dolców i rozdawali po drodze migrantów. karty. W tym samym czasie wszyscy ludzie również przeklinali w kolejce. Ludzie! Kup wizy za $25 w okienku banku po prawej stronie!!! Nie oburzyłabym się, gdybym nie pokłóciła się z Rosjanami w tłumie o te same karty migracyjne)))
2 roku wstecz  •  14 subskrybenci 25 odpowiedzi
3 roku wstecz  •  13 subskrybenci 45 odpowiedzi
Przed wyjazdem z Hurghady, podczas kontroli celnej, sprawdzono zawartość bagażu. Niczego nie znaleźli, ale kazali mi wpisać nazwisko, numer paszportu i numer lotu w dzienniku.
3 roku wstecz  •  15 subskrybenci 26 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Chcę zabrać ze sobą wino do Hurghady, 2 butelki po 700 ml. Czy będę miał problemy z odprawą celną? Dzięki!
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 29 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, że od 23.07.18 odpoczywaliśmy w Egipcie przez 7 dni. Już wróciliśmy, teraz jest możliwość ponownego lotu nad Morze Czerwone, czy wiza wydana 23.07.18 nadal jest dla nas ważna?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, jak przebiega sprawa celna, wypełniając deklarację, wizę itp. po wylądowaniu samolotu w Hurghadzie. Lecimy po raz pierwszy. (Ukraina)
6 lat wstecz  •  12 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zgodnie z prawem Ukrainy możliwe jest do 18 lat. Ale jak na to reaguje Egipt? Kwiecień był w porządku.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Pokaż więcej »