Pytania o HurghadaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Hurghada
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Hurghada
Powiedz mi proszę, wycieczka jest zarezerwowana 2 + 1, 100% płatności. Ale ze względów rodzinnych druga osoba nie może latać, opcja zastąpienia turysty nie jest odpowiednia. Czy można zmienić rezerwację na 1+1 i dostać chociaż trochę pieniędzy na drugiego turystę?
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 11 odpowiedzi
Nie wszyscy robią rezerwacje.
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam ludzi... Powiedz mi, czy warto jechać do Hurghady? Jedziemy z grupą 4 osób (chłopaków).
6 lat wstecz  •  15 subskrybenci 14 odpowiedzi
Turyści z Rosji, jaki jest najlepszy sposób na lot do Egiptu? I czy to jest bezpieczne?
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Wyjazd z Kijowa Okres od 2 września do 18 września, czas trwania 10-11 dni, rodzaj wyżywienia - all inclusive, budżet 2000 USD, 2 osoby dorosłe, 1 dziecko (3 lata).
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy ktoś może skorzystać z usług lokalnego biura podróży / prywatnego przewodnika Amber Travel w Hurghadzie? Faktem jest, że mają niską cenę za wycieczki, nie mogę nigdzie znaleźć o nich opinii, może ktoś jeździł z nimi na wycieczki?
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
kto poszedł, napisz szczegółowo, co to za wycieczka, jaki statek i ogólnie jakie są twoje wrażenia?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przeszukano tez-tour, koral, pegi, nie działa z tym hotelem?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
W 2012 roku wybraliśmy się z TEZ TOUR, bardzo nam się podobało, chcieliśmy znów odpocząć w tym hotelu, ale w 2013 roku nie mogliśmy znaleźć wycieczek do tego hotelu. Mam nadzieję, że możesz nam powiedzieć, z którym touroperatorem powinniśmy się skontaktować. Dziękuję za pomoc.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Próbuję zmienić kierunek! CZY TO MOŻLIWE?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chcemy lecieć do tego hotelu. Numery to 10-12 października, podczas gdy zaproponowano nam wylot 23.10, czy ktoś może zobaczyć wycieczki wcześniej?
11 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
Dobry dzień. Zainteresowany, gdzie dyskutowana jest sytuacja w Egipcie. Jak niebezpieczna jest miejscowość wypoczynkowa w Hurghadzie w Makadi?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry, ile kosztuje wycieczka do tego hotelu i czy jest lot z Mineralnych Wód lub Stawropola od 1 lipca do 3 lipca 2013 roku?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam Powiedz mi, czy ktoś miał jakieś doświadczenie w podróżowaniu z firmą Labirynt? Czy to naprawdę taki obrzydliwy touroperator?Nie chcę zepsuć długo oczekiwanych wakacji z powodu nieporozumień z tą firmą ...
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
W dniu 13 marca 2013 r. lot Hurghada 5089, który odlatuje o 7:25 z Domodiedowa, został przeniesiony na 19-30 przez zupełnie inną linię lotniczą i zmienił się numer lotu, ale w tym czasie też nie lataliśmy ponownie, opóźnienie było do 20-40.Przyjechaliśmy tam w nocy odpowiednio dzień był stracony.Rano mieliśmy spotkać się z przewodnikiem w hotelu.Przyszliśmy i poprosiliśmy o formularze rejestracyjne, na co przewodnik odpowiedział niegrzecznie, usiąść i słuchaj, nie będziesz miał czasu na picie. Byliśmy w tym hotelu z mężem ponad 12 razy. Hotel nazywa się Sunrise Garden Beach Resort & Spa. Ale to nie wszystko w dniu wyjazdu 20.03. 2013 Lot 5090, który wylatuje z Moskwy o 7:25, nie wystartował o wyznaczonej godzinie, a jedynie odleciał z Moskwy o 11:26.Przewodnik odbiera nas z hotelu o 8:50, wyjaśniamy mu, że odbierają nas tak wcześnie, jeśli samolot nie wystartował z Moskwy, na której kazano nam usiąść
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Pod koniec lutego wycieczki do tego hotelu można było kupić w Anex i TEZ. Cena była mniej więcej odpowiednia, planowaliśmy pojechać, ale... Pewnego pięknego dnia hotel zniknął ze wszystkich touroperatorów na Ukrainie. W różnych TA nikt nie może udzielić jednoznacznej odpowiedzi DLACZEGO nie jest na sprzedaż i JAK DŁUGO jest ta kreskówka??? Jest dostępna na Rezerwacjach, rezerwacja jest możliwa (to znaczy, że nie ma hotelu u stóp), ale nie można wykupić wycieczki na Ukrainie. Pytanie: „Kto wie jaki jest powód i czy będzie sprzedawany w przyszłości???”. Dzięki.
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
jedziemy do Hurkhady w kwietniu z Kijowa kiedy lepiej zarezerwować wycieczkę i jaka jest zniżka za wczesną rezerwację
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chcieliśmy lecieć do tego hotelu w maju lub czerwcu, ale mówią, że ten hotel jest często u stóp.W jakim miesiącu powinienem już zarezerwować i który jest tańszy?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Zawsze podróżowałem z TEZ TOUR. Ale w tym roku ich ceny są dziwne. Na przykład: cena wycieczki na 14 dni i wycieczki na 21 dni różni się o 50%, ale powinna wynosić 30% (nocleg jest dodany do lotu). Z arytmetyki TEZ TOUR wynika, że ​​dzień życia na wycieczce przez 21 dni jest droższy, a przez 28 dni jeszcze drożej. Generalnie powinno być odwrotnie. 28-dniowa wycieczka jest dwa razy droższa niż 14-dniowa, ale 28-dniowa ma jeden lot. Zamiast jednego 28-dniowego lotu możesz latać 2 razy przez 14 dni. Powiedz mi innego touroperatora dla Albatrosa ??? Nie ma problemów z wyborem innych hoteli, ale w Albatrosie panuje swego rodzaju monopol TEZ TOUR. Ale może teraz tak jest dla wszystkich.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam, chcieliśmy pojechać do Hurghady na początku listopada, ale przeraża mnie, że atmosfera tam nie jest zbyt spokojna. Kto odpoczywał w Egipcie w październiku, powiedz mi, czy teraz można tam bezpiecznie pojechać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Który organizator wycieczek oferuje ten hotel?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Byliśmy tam kilka lat temu, odpoczywając w willi, nad naszą willą „nadzorowała” urocza rosyjska gaduła Swietłana :) Nawet zostawiła nam swoje kontakty, ale niestety dane z biegiem lat zaginęły. Powiedz mi proszę, czy ktoś ją spotkał? Jak to znaleźć, czy nadal działa?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »