Pytania o Słoneczna plażaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słoneczna plaża
Dzień dobry. Przyjaciele, powiedz mi proszę lub daj radę. W sierpniu będziemy w Bułgarii, w Hotelu Marvel w soboty Są 3 pytania: 1. Czy muszę kupować euro w domu, czy mogę iść z rublami i tam wszystko zmienić? 2. Jeśli główny kwota to karta kredytowa, czy bankomat ją przyjmie? A w ogóle, jak to jest z kartami kredytowymi i debetowymi?Czy wszędzie można płacić, aby nie jechać z wymianą.. 3. Gdzie jest najlepsze miejsce na wymianę w pobliżu naszego hotelu? Może w sobie? Z góry dziękuję za pomoc.)
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, gdzie jest bankomat w pobliżu Nessebar Beach Hotel. Z góry dziękuje za twoją pomoc!
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć, gdzie w Słonecznym Brzegu przy hotelu Trakia 3* znajduje się bankomat lub bank do wypłaty pieniędzy! A gdzie (bankomat czy bank) jest to bardziej opłacalne? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Może ktoś wie, jaki jest teraz kurs dolara w wymiennikach koronowych w Słonecznym Brzegu? PS Wiem, że kurs euro jest stabilny i lepiej z euro podróżować, ale są dolary. Zastanawiam się więc, czy dokonać przeliczenia (dolar-euro) czy iść z dolarami. Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi