Pytania o Słoneczna plażaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słoneczna plaża
temperatura morza
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi jaka jest pogoda w drugiej połowie sierpnia!Czy jest gorąco lub jak?Czy morze jest jeszcze ciepłe?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
jaka tam pogoda, jakie są ceny
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
A co z hotelem Meridian? Chociaż to chyba nie ma znaczenia! Bilety opłacone! Wspiąłem się na wszystkie strony i już udało mi się zakochać w Bułgarii! Śpię i widzę siebie tam !!!!))))
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Panie i panowie, wczasowicze, powiedzcie nam, jaka jest teraz pogoda w Słonecznym Brzegu? W Kijowie już prawie jesień, ciągle pada. Nie chcę myśleć, że nie złapię ciepłego bułgarskiego słońca!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
czy potrzebujemy ciepłych ubrań?wyjeżdżamy na wakacje od 1 do 14 września.
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Brak opinii o hotelach. Napisz, kto był.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Obawiam się, że będzie fajnie Liczby od 7 czy morze już jest ciepłe?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jedziemy z dzieckiem od 5 lat do kurortu Słoneczny Brzeg pod koniec czerwca
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kupiliśmy bilety do Bułgarii, Słonecznego Brzegu, hotelu "Slavyansky" 9 czerwca 2012. Chcę wiedzieć wszystko
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 19 odpowiedzi
Planujemy urlop od 10 września na 2 tygodnie. Postanowiliśmy zajrzeć do Słonecznego Brzegu, bo powiedziano nam, że to najcieplejszy region w Bułgarii. Jakie zajęcia są dostępne dla dzieci w mieście o tej porze roku? Jesteśmy 2 osoby dorosłe + 1 dziecko. 2,4 roku. Czy morze będzie ciepłe, jak w statystyce 24 stopnie? Jak to jest z deszczem i wiatrem? Chciałbym hotel w pierwszej linii od morza, ale żeby było gdzie na spacer (promenada, nabrzeże niedaleko). Wymaga to cichego i wygodnego hotelu. Budżet nie jest świetny. Jako alternatywę rozważamy Chorwację i Turcję. Z tych 3 krajów byli tylko w Turcji (3 razy). Dzięki za wskazówki i pomoc!
13 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Innymi słowy, czy warto zabrać jakąś bluzkę i marynarkę, a także parasolkę? Nie chcę nosić pół szafy w walizce. I nie wierzę w prognozy prognostów pogody, z wyjątkiem „Oni obiecują zaciemnienie wieczorem”)), opartego na doświadczeniu. Jadę do Słonecznego Brzegu, ale planuję również podróże do bułgarskich miast.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 24 odpowiedź
Naprawdę chcę wiedzieć, jak się sprawy mają z ciepłą wodą i elektrycznością w ośrodku w tym roku. W zeszłym roku zdarzały się częste przerwy. Jaka jest pogoda, być może lokalna prognoza na najbliższą przyszłość. Dzięki za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
plzz powiedz mi, że to naprawdę konieczne i czy jest wi-fi?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chyba najlepiej wziąć tylko śniadanie (lub obiadokolację).
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Do Słonecznego Brzegu jedziemy od 27.05 do 11.06. Powiedz mi proszę, jaka jest zazwyczaj pogoda o tej porze?Czy można już pływać? [email protected]
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
///
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jaka jest średnia temperatura od czerwca w tym ośrodku?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, od 25 sierpnia do połowy września, jaka jest średnia temperatura powietrza i wody? A czy w tym czasie są jakieś sezonowe burze i deszcze ???
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcemy pojechać z dziećmi w połowie czerwca do Słonecznego Brzegu. Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest obecnie temperatura wody i powietrza?
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi