Pytania o Słoneczna plażaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słoneczna plaża
Chcieli wziąć bilet bez posiłków, aby spróbować urozmaiconej kuchni bułgarskiej, więc czytałem z recenzji, że jedzenie w Bułgarii jest tanie; a tu na forum mówią mi, że jedzenie w Słonecznym Brzegu jest bardzo drogie, że lepiej wziąć obiadokolację, bo owoce, mięso, wino..... - wszystko jest drogie. Doradźcie jednakowo: ile kosztuje obiad w euro lub dolarach (np. sałatka + mięso), ich dania są ciekawe w kraju, owoce… czy można w ogóle nie być głodnym przez 10 dni, mając około 300 euro za dwa pod ręką?
9 lat wstecz  •  14 subskrybenci 30 odpowiedzi
Czy mogę zamówić dwa posiłki dziennie?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry! Ile kosztuje teraz taksówka? A jak zadzwonić?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
nie chcę się zarazić
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
06.01.2014 jedziemy do Grand Victoria 4 z dzieckiem 3 lata.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
gdzie obchodzić urodziny, może ktoś powie Ci o namiocie chana lub Varvara (Ravda), może jest coś ciekawego w Nesebyrze.Będę wdzięczny za radę.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Wiem, że zasada jest taka, że ​​im dalej tym taniej, ale chcę żeby też było smacznie, może ktoś konkretnie doradzi jakieś lokale. Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Interesują mnie ceny w kawiarniach, mahanach, sklepach, ceny rozrywki na plaży iw mieście, wycieczki, park wodny. Krótko mówiąc, wszystko, co wiesz. Dzięki!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 18 odpowiedzi
naprawdę chcę tam pojechać...
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
czy warto jechać?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zrelaksowani razem i świetnie się bawiliśmy. Dziewczyny piszą.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 25 odpowiedzi
jakie jedzenie zabierasz ze sobą na codzienną przeprowadzkę do Bułgarii?wyjazd o 7 rano.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dziecko jest bardzo wybredne w kwestii jedzenia.
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam, Hotel Shipka (Słoneczny Brzeg) O której najpóźniej iść na śniadanie?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Nie mogę znaleźć żadnych opinii na ten rok o hotelu Sredets 3*. Proszę, kto tam był w czerwcu-lipcu, napisz szczegółowo co i jak.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, czy można wynająć samochód w Słonecznym Brzegu?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcę wiedzieć o twoich ulubionych miejscach i restauracjach w Nesebyrze i Słonecznym Brzegu. Podziel się proszę informacjami? Gdzie są najlepsze restauracje rybne i jakie dania i gdzie polecasz spróbować?
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Mam 15 lat, idę z kolegą i grupą, z nauczycielem. Czy jest ściśle kontrolowane, jak długo można samemu chodzić po kawiarniach i czy w ogóle jest to możliwe, czy robimy to, co chcemy w ciągu dnia, np. na plaży, z nauczycielem czy bez, o której wstajemy itp. .? Czy jesteśmy podzieleni na grupy wiekowe, na przykład, jeśli jest jakiś program, jeden dla dzieci poniżej 14 roku życia, a drugi, na przykład od 15 do 18 itd.?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę, szepnęli mi, że hotel ma jakieś bransoletki (niebieskie, pomarańczowe..), których kolor określa codzienną rutynę, której należy ściśle przestrzegać, czy jest coś takiego?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, co zabrać ze sobą
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam, Shipka Hotel 3* Słoneczny Brzeg, co możesz powiedzieć (dla młodej pary)? Gdzie jechać na wycieczki, czy na śniadanie i all inclusive, jedziemy pierwszy raz...
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy 250 euro wystarczy na 12 dni, jeśli wliczone jest tylko śniadanie? Ile najlepiej wziąć na rozrywkę i jedzenie (czyli średnio)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy oprócz nadzoru osób towarzyszących (z biura podróży) za dziećmi podąża animator lub ktoś inny? Jadę ze znajomymi, chcę wiedzieć czy będzie możliwość bezpłatnego wypoczynku.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Interesuje się legalnością kąpieli nocnych i bezpieczeństwem, jeśli chodzi o to, czy jakieś nieprzyjemne żywe stworzenia i tak dalej wylądują w nocy.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Nigdy nie byłem w tym hotelu. Kto był - podziel się wrażeniami. Czy rodzina z 2 nastolatkami powinna iść?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy jedzenie w restauracji jest drogie? All inclusive w tym roku. Nie wiemy czy brać czy nie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
W czerwcu 2012 jadę z dzieckiem do Pałacu. W tym hotelu chcę zjeść tylko śniadanie. Jakie kawiarnie polecacie wysokiej jakości i niedrogie (nazwy, gdzie być, najlepiej w pobliżu hotelu, ile to kosztuje, co zabrać?)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 33 odpowiedź
Czy babcie z okolicznych wiosek przynoszą na targ kozie mleko? Chcieć pić! Jaki jest koszt pół litra?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »