Pytania o Słoneczna plażaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słoneczna plaża
Jeśli tak, to gdzie dokładnie, jaka jest cena, jak długo to trwa, jak powstaje grupa? Jedziemy na 9 dni. Dzięki
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Oświeć mnie. Zastanawiamy się nad wyjazdem do Stambułu na jeden dzień. Pytanie ile to kosztuje, od kogo wziąć, na co trzeba czasu, krótko mówiąc, wszystkie aspekty są interesujące.
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Cześć! Kto podróżował ze Słonecznego Brzegu na wycieczkę do Rumunii, podziel się wrażeniami! Czy warto spędzić dwa dni odpoczynku?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
Proszę o pomoc w opracowaniu trasy SB-Sozopol. Chcemy wynająć samochód w SB i pojechać do Sozopola. Pytanie brzmi, które miejsca na tej trasie lepiej odwiedzić, aby zobaczyć i docenić piękno tych miejsc.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
W lipcu jade do Słonecznego Brzegu. Zastanawiam się, gdzie możesz iść lub tam pojechać.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zrobili podwójną wizę na zwiedzanie Stambułu, ale po przeczytaniu recenzji o tej wycieczce zwątpili, czy warto tam jechać. Czy są dostępne inne opcje? I jeszcze jedno pytanie: gdzie mogę znaleźć turecki sklep odzieżowy Wai-ki-ki (w Bułgarii, nie w Stambule)?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz nam, kto był, o następujących wycieczkach rekreacyjnych: 1. Łowienie ryb. 2. Jeep safari. 3. Wieczorny spacer po jachcie.
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Podróżują ze mną moja mama, 68 lat i córka, 11. Gdzie mogę się udać, żeby nie było to męczące i interesujące dla wszystkich?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
jeśli to możliwe, bardziej szczegółowo
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Proszę o pomoc, ponieważ pierwszy raz jadę do Bułgarii i chciałbym zwiedzić atrakcje Słonecznego Brzegu (i nie tylko). Z góry dziękuję. Może ktoś odpoczął w Karolinie i może coś opowiedzieć? Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Zainteresowany kosztem, czasem trwania i wrażeniami z podróży.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 25 odpowiedzi
Cześć! Do Słonecznego Brzegu jadę w połowie czerwca (Hotel Slavyansky). Powiedz mi proszę, jak najlepiej dostać się do Nesebyru i gdzie najlepiej się udać, jakie zabytki warto zobaczyć?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Пожалуйста, кто отдыхал в отеле Кипарисите 4*, то поделитесь общими впечатлениями. И ездили ли на какие-то экскурсии и стоят ли они того?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy można wybrać się na farmę strusi ze Słonecznego Brzegu? W jakiej osadzie, ile to kosztuje, czy w gospodarstwie są pamiątki i coś jadalnego (jajka, mięso)? Dzięki.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
pytanie o wyprawy wędkarskie
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czytałem w sieci o jaskiniach Jagodinskiej, gardle smoka (chyba) w Rodopach. Czy realne jest jechać tam ze Słonecznego Brzegu, interesuje mnie organizowanie ex, jeśli tak, to ile to będzie kosztować pod względem ceny i czasu oraz gdzie muszę jechać w Słonecznym Brzegu. polecam ex nie awansowany, jeśli w ogóle.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Naprawdę chcę pięknej przyrody, lepiej z noclegiem w jakimś cichym hotelu. Oprócz tego ex. co jeszcze warto zobaczyć. Jak dojechać do Sliwen kolejką linową ze Słonecznego Brzegu.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź