Pytania o Słoneczna plażaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słoneczna plaża
Dzień dobry! Pierwszy raz na odpoczynek za granicą jedziemy na przełomie sierpnia i września. Dlatego budżet jest ograniczony (do 12.000 UAH dla dwojga z mężem) pojedziemy autobusem. Poleć organizatora wycieczki na wycieczkę autobusową. Który hotel lepiej wybrać? Czy powinienem wziąć WSZYSTKO w hotelu, czy tylko śniadanie i zjeść w kawiarni. Na co zwrócić uwagę przy wyborze wycieczki? Czy realne jest inwestowanie w zaplanowany budżet? Dzięki.
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 22 odpowiedź
Witam, powiedz mi, czy jest ktoś z was, który może podzielić się wrażeniami z tego touroperatora?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Witam, w lecie chcę pojechać z dziewczyną do Bułgarii, Słoneczny Brzeg. To nasza pierwsza podróż. Budżet na jedną osobę to około 9 tysięcy hrywien, najlepiej na 10+ dni. Chcę dobrego wypoczynku, w stopniu ekonomicznym. Mamy 18 lat, więc interesują nas wszystkie spotkania młodzieżowe i rozrywka. Proszę o poradę dobrego organizatora wycieczek, hotelu. Możemy podróżować autobusem lub samolotem. Możemy z Kijowa, ale lepiej z Czerniowiec. Dzięki
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Oferują wycieczkę na słoneczną plażę w kurorcie mewa 4 * za rozsądne pieniądze. Dołącz, proszę powiedz mi, czy lecieć z nimi, czy to nie będzie oszustwo? Czytam na ich temat wiele negatywnych recenzji.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 75 odpowiedzi
Już zapłaciliśmy za wycieczkę, dopiero wtedy zacząłem poznawać przewoźnika. Okazało się, że to iltur, a opinie o autobusach i samym touroperatorze nie są pocieszające. Można powiedzieć straszne. Kto z nimi poszedł, podziel się. Jak tam autobusy? Co musisz o nich wiedzieć przed wyjazdem? Będę wdzięczny za wszelkie informacje!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 20 odpowiedzi
Cześć! Może ktoś odpoczywał w tym roku w Kotvie? dzielić informacje)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź