Pytania o TunezjaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
Powiedz mi, jak wygląda połączenie w Tunezji? Czy muszę kupić kartę SIM jak w Egipcie? Jeśli tak, to gdzie i za jaką cenę?
5 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Odpoczywałem w Tunezji Monastir w hotelu Eden Club 3* od 06.11.2016 do 21.06.2016. Zaprzyjaźniłem się z chłopcem animatorem Leo. Wczoraj wieczorem brałem udział w ich pokazie. Zapisał swoje kontakty na kartce papieru. W szatni było takie zamieszanie, ta kartka gdzieś poszła. Przypomniałem sobie o nim tylko wtedy, gdy byłem w pokoju, pakując walizkę. Nie było historii miłosnej. Po prostu ciekawie jest rozmawiać. Jak mogę znaleźć tego animatora w społeczności. sieci?
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy w samej Mahdii są jakieś lokalne salony komunikacji, w których, jeśli mam kopię międzynarodowego paszportu, mogą mi sprzedać kartę SIM? Ile to kosztuje? Najważniejsze dla mnie jest to, że 3g działa. Dzięki
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
jedziemy do tunezji, jak i gdzie kupić pakiet startowy w tunezji i ile kosztuje połączenie z tunezji na ukrainę
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi proszę .. czy jest wi fi w hotelu El Mouradi Mahdia i ile to kosztuje za godzinę ..? czy łapie wi fi w pokoju czy tylko na recepcji ... z góry dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy w pokojach jest internet i ile to kosztuje? Którego operatora wybrać dla niedrogiego tłumu. znajomości?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
ze specyfiką pracy potrzebujesz Internetu!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
zainteresowany niedrogim rosyjskim operatorem z Petersburga!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć: 1) czy wi-fi w tym hotelu jest tylko w holu czy w całym hotelu? płatny? Jeśli zapłacona, ile to kosztuje? 2) Czy w pokoju jest sejf? I to samo - cena? Faktem jest, że na różnych stronach znajduję zupełnie inne informacje.. Internet jest ważny, ponieważ nie mogę odejść z pracy. Z góry dzięki za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam. Zaistniała potrzeba kontaktu z hotelem. Czy mają własny e-mail? numer telefonu??? Naprawdę mam nadzieję na twoją pomoc. dzięki
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy w hotelu lub gdzieś w pobliżu jest darmowe wi-fi (z sąsiednich hoteli, w kawiarniach itp.)? Czy w pobliżu jest kafejka internetowa i ile to kosztuje, ile kosztuje internet w hotelu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy jest wi-fi w holu, pokojach? Płatne/bezpłatne? Jeśli zapłacono, to ile?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
To bardzo potrzebne!!!
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Karty płatnicze (a la Turcja) ile kosztują i ile jest ich jednostek? Przez roaming mojej karty SIM nie chcę.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
czy w hotelu jest połączenie z internetem, czy warto zabrać netbooka, proszę odpowiedz komuś, moja przełożona odmówiła, a koleżanka z Tunezji mówi, że jest, ale za opłatą.
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Ile kosztuje karta telefoniczna, aby zadzwonić z Tunezji do Rosji?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Właśnie kiedy przylecieli do Turcji, skorzystali z tele2, najtańszej taryfy roamingowej.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
osiem
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jakie jest połączenie w Tunezji? Aby zadzwonić do Rosji, na Ukrainę, możesz skorzystać z usług lokalnego operatora (jak na przykład w Turcji)? Jaki jest koszt?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Żona w tym hotelu. Komunikacja na mój koszt. Dziękuję Ci. Walerego.
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jutro lecimy na odpoczynek, chciałbyś wiedzieć czy jest internet?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Mam na myśli e-mail
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, kto tam był - czy w hotelu jest Wi-Fi przynajmniej w recepcji, a może przynajmniej jakiś internet? Z góry dziękuję!
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy w Belle Azure jest połączenie z Internetem? Byłem tam dwa lata temu, ale nie zwracałem uwagi, jakby w lobby byli ludzie z laptopami.Ale jak to naprawdę?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już