Pytania o Sri LankaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ile kosztuje wykupienie na miejscu obiadów w restauracji w Hikke Trans? W przybliżeniu koszt obiadu to 26$, jeśli kupisz bilet ze śniadaniem i obiadokolacją. Wątpliwości co do wyboru wycieczki z posiłkami HB są takie - po co płacić za wszystkie obiady w hotelowej restauracji, jeśli można je kupić na miejscu, a jeśli nie chcesz hotelowego jedzenia, to chodź swobodnie do lokalnych kawiarni i weź cokolwiek twoje serce pragnie, a nie tego, co jest w ofercie. W jednej z recenzji za 2012 rok przeczytałam, że można przenosić obiady na obiad, kto wie co z tym? Dziękuję wszystkim za przyszłe odpowiedzi.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Doradzić dobre (warte swojej ceny) kawiarnie w okolicy hotelu Hikka Tranz by Cinnamon 4*, a gdzie w zasadzie można się udać w Hikaduwa? Terminy wakacji 20.11 - 30.11
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
IDZIEM W CZERWIEC, POWIEDZ MI KTO WIE JAK TO JEST Z WĘDKOWANIEM
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto spędzał wakacje w Wadduwie na Sri Lance? Proszę opowiedzieć jak się sprawy mają z infrastrukturą i organizacją wycieczek. Czy ktoś ma współrzędne dobrego przewodnika))
7 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
W listopadzie wyjeżdżamy z mężem na wakacje. Latanie po raz pierwszy! Opowiedz mi o okolicy (żeby się nie nudzić, mamy 25 lat) i doradź hotelowi ze swojego doświadczenia, aby był zadowolony i czerpał wiele pozytywnych emocji z wypoczynku na terenie i poza nim. Jakie wycieczki odwiedzić po raz pierwszy? Jaką kwotę „przy sobie” musisz mieć + -?
9 lat wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
powiedz mi, gdzie można wybrać się na wycieczki z Hikkaduwy?czy jest jakaś różnica w regionach w zakresie wycieczek???czy można podróżować z dowolnego miasta?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
CO Z DYSKOTAMI, ŻYCIE NOCNE. NIE JESTEŚMY FANAMI WIESZENIA DO RANA, ALE...
9 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dziewczyny, powiedz mi, czy warto powiększać rzęsy? Sri Lanka ma bardzo wilgotny klimat - nie pada? Każdy, kto ma doświadczenie, proszę o odpowiedź.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Drodzy wczasowicze, powiedzcie mi proszę w tej kwestii: kto odpoczywał lub przejeżdżał przez wioskę koło Koggala - Ahangama?Jedziemy z facetem, hotel w tej wiosce okazał się najbardziej przystępny cenowo) , ale Chciałbym zrozumieć, co jeszcze można tam zrobić? Jak tam sama wioska i czy jest tam przynajmniej coś?) Z góry dziękuję)
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już