Pytania o ChinyZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chiny
Cóż, tam do sprzątania pokoju, taksówkarzy itp.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
ChinyPekin
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie znajduje się Fabryka Jedwabiu w Pekinie? A jak mogę się do niego dostać komunikacją miejską?Dziękuję
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
ChinyPekin
Powiedz mi, ile kosztuje mniej więcej w Chinach, od markowych ubrań, dziękuję.
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
ChinyPekin
Witam. Powiedz mi, czy w Pekinie wciąż trwa promocja, którą prowadzi Pepsi, wprowadzając na sprzedaż kolekcję puszek z portretem Michaela Jacksona? Czy te słoiki Pepsi są nadal dostępne? A jeśli jest, to powiedz mi w jakich sklepach (adresy sklepów, przybliżona lokalizacja) w których odbywa się ta akcja? Z góry dzięki za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Po raz pierwszy jadę do innego kraju, tak odległego, i chcę zabrać krewnym wszystko z wyjazdu, nie tylko pamiątki, ale kilka przydatnych rzeczy. Możliwości finansowe są ograniczone. Proszę doradzić co i gdzie można kupić.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
ChinyPekin
Proszę, jeśli ktoś kupił meble dla siebie w Pekinie, powiedz nam, jak je dostarczyli, jak je wyczyścili, gdzie lepiej jechać, gdzie dostawa jest tańsza, czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie lepiej i taniej kupić meble, co jeszcze opłaca się zabrać do Pekinu na naprawy?!?!?! Z góry dziękuję WSZYSTKIM, którzy odpowiedzą.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ChinyPekin
Jadę do Pekinu na kilka dni, chcę kupić 3 futra. Czy można zaimportować 3 futra, jeśli ich koszt nie przekracza 65 000 rubli. według cen? A także chciałem kupić rzeczy dla dziecka. Czy muszą utrzymać swoje ceny?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Gdzie mogę kupić dobre i nie tanie meble, ale w interesach, a nie w Pekinie.
13 lat wstecz  •  19 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, czy warto jechać do Chin po futro z norek? Gdzie dokładnie jest lepiej? Jakie są ceny? Czy są loty z Nowosybirska na 1-2 dni?
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Z Nowosybirska lecimy bezpośrednio na wyspę Hainan. Gdzie jest lepiej Duty Free w Noaosibirsku lub Sanya (kosmetyki, perfumy, alkohol)? Słyszałem, że w Sanya jest drogie bezcłowe, czy to prawda?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
zainteresowany "darmowym"
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jak i gdzie lepiej kupować meble w Chinach
16 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już