Pytania o BelekWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Belek
Jak dostać się z Antalyi, aby odwiedzić swój aqualand i jaki jest koszt?
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę odwiedzić park wodny w BELEK
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę, w której agencji ulicznej lepiej kupować wycieczki, pożądane jest, aby byli dobrzy przewodnicy.Dziękuję.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
od 27.08.2012 odpoczniemy w Belek. Chciałbym wynająć samochód. Ale czy wątpimy, że warto? Czy są jakieś trudności z rejestracją samochodu i jego dostawą. Powiedzieć!
12 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Podziel się wrażeniami z wycieczek „Wodospady Antalyi” (nie mylić ze zwiedzaniem Antalyi) i wycieczki do Zielonego Kanionu. Oferują je Turtess (ale prawdopodobnie także inni operatorzy). Czy warto je brać? Dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ciekawi jak dojechać z hotelu do parku narodowego w Kadriye. Mówią też, że jest tam wodospad, orientalny bazar. Kto poszedł - powiedz nam!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, odpocznę w Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, powiedz mi, czy w pobliżu tego hotelu można kupić niedrogie i wysokiej jakości wycieczki? Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Eto chto to uzhasnoe mi zakluchili soglashenie soglasno kotoromu dolzhni bili oplatit 3000 lalka. dengi otpravili 20 dnei nazad a oni ih yakobi ne vidyat hotya swift est zvonu tolko obecshaiut raobratsya Denis voobzhe napisal k nemu ne obrazshatsya. im plevat na ih reputaciu i nas vseh, budu pisat v policiu etot bank garanti i posolstvo, zhivu v kazachstane uzhe v 16 kompani napisala ob etom sluchae budu dalshe pisat
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Do Troi chcemy pojechać na własną rękę (nasz hotel znajduje się 200 metrów od tego aquaparku). Powiedz mi, o której godzinie lepiej iść, mówią, że rano jest dużo ludzi. Jaka jest opłata za ubezpieczenie?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Do Troi chcemy pojechać na własną rękę (nasz hotel znajduje się 200 metrów od tego aquaparku). Powiedz mi, o której godzinie lepiej iść, mówią, że rano jest dużo ludzi. Jaka jest opłata za ubezpieczenie?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam. Do Atlantis lecimy we wrześniu 2011. Nie chcę przepłacać organizatorowi wycieczek za wycieczki. Czy można kupić wycieczki gdzieś w Belek? No i jeśli kto kupił jako jakość, ceny? Z góry dziękuję!!!
13 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Jakie wycieczki są najciekawsze i niestrudzone? Kogo lepiej kupić i jaki jest przybliżony koszt?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
czy są nowe, jaka jest cena
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jak dostać się do Parku Narodowego Kanionu Koprulu z obszaru kurortu Belek, na przykład z hotelu Cesars Temple Belek. Czy organizatorzy wycieczek organizują wycieczki lub czy mogę się tam dostać taksówką i ile kosztuje wejście? Dzięki
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
prosze powiedz gdzie mozna kupic wycieczki w Belek taniej niz turtess? dzięki
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcemy wybrać się na wycieczkę do Izraela, kto tam był?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Okazało się, że była moją kuzynką
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź