Pytania o BelekPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Belek
Pożądane jest dla tych, którzy naprawdę byli tam w takim czasie, w przeciwnym razie recenzje w Internecie są bardzo sprzeczne. Dzięki.
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Po prostu nie chciałbym przyjechać z dzieckiem na "jesienią".
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Do hotelu jedziemy 26 kwietnia z dziećmi w wieku 7 lat. Powiedz mi, czy można pływać w basenach, czy nadal jest zimno? O tym, że morze jest chłodne, już nam powiedziano, ale naprawdę chcemy ciepła i słońca. Nie zamarzniemy tam, czy trzeba jeszcze zabrać ciepłe ubrania?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
dzień dobry, planujemy wykupić wycieczkę na 22 września. Jaka jest zazwyczaj pogoda o tej porze? jaka jest temperatura wody? jak często pada deszcz?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wysoka wilgotność wieczorem?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jak to toleruje, idziemy z reb. 2 lata
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dobry wieczór! Lecę pod koniec kwietnia, czyli 27.04.13 do Turcji w Belek. Jaka jest rzeczywista pogoda pod koniec kwietnia? Czy można opalać się i pływać w morzu?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jakie rzeczy musisz zabrać ze sobą, będę bardzo wdzięczny za pomoc Napisz do mnie na e-mail [email protected]
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć wszystkim! Nigdy nie pojechałem do Turcji w listopadzie - czy tam jest zimno? Czy ty umiesz pływać? Cóż, przynajmniej w basenie? Czy tylko zamknięte? Chcę zabrać dziecko na wakacje, ale boimy się zamarznąć.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Został nam miesiąc do wakacji. Jedziemy z dzieckiem do Belek. Patrzę na prognozy - brrrrr. Kto był w marcu lub planuje odwiedzić te regiony w kwietniu - odpowiedz!!!
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś wie jaka jest w tej chwili temperatura wody?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy wizytę pod koniec października. Powiedz mi, jak jest teraz z jedzeniem i pogodą. Alkohol przez całą dobę all inclusive? Czy mogę się więcej opalać, czy jest już zimno???
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę polecieć w październiku, jaka tam pogoda? przeziębienie? czy możesz jeszcze latać, czy lepiej lecieć do Egiptu? a jaka jest wódka?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy ktoś tam był w tym roku? a wiesz, czy na początku września są tam młodzi ludzie?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzięki wszystkim, którzy odpowiedzą Jaka jest teraz pogoda w Belek? Naprawdę zimne i ulewne deszcze?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
czy możesz się opalać? czy nie będzie zimno?
13 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Odpowiedz tym, którzy byli w tym hotelu w marcu? Interesuje mnie wszystko - ubrania, które trzeba w tym czasie zabrać, ilość turystów, obsługa, podgrzewane baseny. W pokojach jest ciepło, a czym w ich koncepcji jest bungalow? Dzięki.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zmieniono rezerwację Egiptu na Turcję na pierwszą połowę marca. Wybraliśmy BELKA. Doradź kto był w tym czasie w tej okolicy - jaka jest pogoda, co ze sobą zabrać Kto zna hotel CLUB MEGA SARAY HV-1? Jakie jest w nim wrażenie reszty? Mówi, że jest podgrzewany basen. Czy naprawdę wygodnie jest w nim pływać w marcu? co jeszcze możesz tam zrobić? Mamy pokój w domku - Pokój Klubowy.Niektóre opinie o pokojach w domku są alarmujące.Czy to prawda,że te pokoje są nieistotne? Jeśli tak, to co lepiej: dopłacić do pokoju hotelowego na miejscu czy skontaktować się z biurem podróży z tym pytaniem już teraz? Wszystkim, którzy odpowiedzieli - dziękuję.
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Jaka jest pogoda w styczniu w Belek?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Подскажите какая температура воды в Белеке. Будет ли комфортно в это время с детьми
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobry wieczór wszystkim!+)) Może ktoś wtajemniczony.. proszę powiedz mi jaka jest teraz pogoda w Belek? Co mają na sobie... bluzy czy kurtki? Ogólnie ... jest tam bardzo zimno?)))) Od dawna marzyłam o wizycie u Adama i Ewy.. a teraz mam okazję pojechać tam na urodziny (25 stycznia) .. ale teraz ze względu na pogodę wątpię.. pojechać tam lub do innego kraju.. Pomoc)))))
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć jaka jest pogoda i woda (świeże mleko) koniec maja początek czerwca w Side-Belek Jadę z małym dzieckiem 1,6 roku
15 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi