Pytania o BelekMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Belek
Powiedz mi proszę, jaki rodzaj kawy jest w automatach? Niektóre hotele w Turcji mają złe ekspresy do kawy. więc jestem zainteresowany
6 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Opowiedz nam o restauracjach a la carte. czy warto odwiedzić, które i ile to kosztuje? Niektóre można zarezerwować, a niektóre są płatne. Podziel się swoim doświadczeniem, jeśli możesz.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
8 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Moja córka ma pięć lat, jeśli jest porządne jedzenie dla dzieci w tym wieku, rano owsianka jogurtowa, po południu zupa z kurczaka lub jarzynowa, jeśli nie, to można zamówić te dania osobno dla dziecka. Kto był w tym hotelu lub wie, odpowiedz lub powiedz mi, w którym hotelu wiewiórka ma takie jedzenie.
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
cześć! czy w hotelach jest muzyka na żywo?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Hotim sami smotret razvaliny hramov Apollona itp.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Znajomi, którzy niedawno spędzali wakacje w Titanic Deluxe Belek? Jak się sprawy mają z „szalejącym” wirusem Coxsackie w Belek? Kto stawił czoła? Za tydzień jedziemy.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Na jednej ze stron przeczytałam recenzję, że w hotelu pieką tylko bułki, a baklawy po południu z ogniem nie znajdziecie. Czy to prawda? A potem ten przysmak to jeden z powodów miłości do Turcji :)
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz nam, które restauracje są płatne i za co, jedziemy pierwszy raz.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Który z 3 a lacartes jest lepszy? Czy minibar jest bezpłatny? Jak często napełniany jest minibar? Jakie napoje?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ KTÓRE KOKTAJLE DO ZAMÓWIENIA W BARZE NIE MA MOCY W PRODUKTACH ALKOHOLU, CO TO JEST NISKI ALKOHOLU I JAK TO SIĘ NAZYWA
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, co najlepiej zrobić, jeśli wylot jest o 22:10, wymeldowanie z hotelu o 12:00? Przedłuż pokój lub po prostu zostaw rzeczy w magazynie i poczekaj? To mój pierwszy lot do Turcji, pomoc z radą Z góry dziękujemy!
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 27 odpowiedzi
Xoteli bi uznatj o sostojanii volejbolnix plosadok i skolko ix,a takze na tenisnix kortax.Ukogo estj zelanie i vozmoznostj -Prisoedinajtesj!!!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pilnie potrzebuję informacji: czy w tym hotelu jest klub nocny? Czy młoda para będzie się nudzić?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
edem 17go, hotelos bi uznat pobolshe svejego iz pervih ruk.. spasibo
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto był wczoraj w hotelu, kto słyszał o zatruciu?
11 lat wstecz  •  14 subskrybenci 30 odpowiedzi
19-20 lat idziemy na odpoczynek (2 znajomych). Czy będziemy mieli co robić w hotelu i czy będziemy zadowoleni z reszty? Zainteresowany alkoholem i dyskoteką oraz komunikacją z sympatyczną płcią przeciwną, komu opowiedzieć jak tam się sprawy mają, co jeść do picia?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 44 odpowiedź
jeśli to możliwe, wyślij link na adres e-mail [email protected] Co znajduje się obok tego hotelu???? Centra handlowe? Rynek??? Park wodny?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »