Pytania o BelekBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Belek
powiedz mi, jak bardziej opłaca się kupić bilet za pośrednictwem firmy turystycznej lub strony internetowej
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
witam ile będzie kosztował na początku lipca femme rum w tym hotelu dla 1 osoby dorosłej i dziecka 15 lat
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Do Belek jedziemy 17 kwietnia. Jak kupić wycieczki taniej niż z przewodnika hotelowego?
10 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Jadę do tego hotelu i zastanawiam się, z którą firmą turystyczną się skontaktować, żeby był zarówno niedrogi, jak i wysokiej jakości?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Towarzysze, podzielcie się wrażeniami, zadzwoniłem do Brocarda, powiedzieli, że współpracują z Premio travel, ale wszystkie pytania zadajcie bezpośrednio organizatorowi wycieczki, zadzwoniłem, porozumieli się bardzo uprzejmie. Kto ostatnio podróżował? Cena na koniec kwietnia to $368
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcę zamówić ofertę z Nickerman do Turcji w hotelu Belek 5 * Vera Mare na 7 dni + wycieczkę prezentową. Dopiero teraz biuro podróży, które sprzedaje wycieczki, nie jest mi znane. Oto ich strona internetowa www.premiotravel.com.ua Proszę mi powiedzieć, czy ta firma jest prawdziwa i czy jej licencja jest zarejestrowana w Ministerstwie Turystyki. Mam lot pod koniec października, bardzo się boję, że nie wyrzucą oferty wycieczki do Turcji z Nickermana. Dzięki. poczeka. Liczę na szybką odpowiedź i poradę.
14 lat wstecz  •  186 subskrybenci 3615 odpowiedzi
Czy ma sens samodzielne organizowanie wakacji, bez biura podróży. Kraj jest bezwizowy, jest mnóstwo hoteli, karty są sprzedawane na ulicy. Czy ktoś próbował i jak Ci się podoba? Podziel się swoim doświadczeniem.
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
Bardzo interesujące.
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Lecimy pod koniec kwietnia do UIA, touroperatora Coral Travel. Czytam przeróżne historie grozy o opóźnieniach lotów. Mam ze sobą dwójkę dzieci i nie chcę utknąć na lotnisku. Powiedz mi, kto latał z takim zestawem jak mój, jak poszło?
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
3 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 2 i 5 lat w bungalowie
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź