Pytanie o Tunezja

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
1551 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie
Temat pytaniaа

Powiązane pytanie «Wybór hotelu»
czy warto jechać do Tunezji na przełomie października i listopada?
27.10. ślub, a my naprawdę chcemy pojechać do kraju bezwizowego przynajmniej na tydzień. Powiedz mi, czy warto jechać do Tunezji.. czy Egiptu, jaka jest teraz pogoda?
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
1 abonent  • zapytał 2007-06-2516 lat wstecz
Odpowiedzi  •  5
аватар adameve
Jeśli na podróż poślubną, to Egipt jest zdecydowanie lepszy, szczególnie w tej chwili, spójrz na hotele albo w Sharm, albo jeśli z Hurghady, to Makadi lub Safaga. Lub przyjdź do nas w biurze :)
аватар drum_n_baby
ogólnie sezon turystyczny w Tunezji to maj-październik
аватар JulliAnn
Lepiej do Egiptu. Tam na pewno będzie cieplej, jednak wiatr od morza jest dość silny. W Sharm nie odczuwa się tego w ten sam sposób w Makadi Bay.
W Tunezji w tej chwili nie jest już tak wygodnie opalać się i pływać, a wieczorami (tam bardzo szybko robi się ciemno, jest już ciemno o piątej trzydzieści pięć wieczorem) jest zimno. Możesz pojechać do Tunezji na wyspie Dżerba - lato jest tu przez cały rok.
аватар GenKor
Obsługa w hotelach niezmiennie dobra jednoznacznie - Egipt. Tunezja może być przeliczona. Morze jest oczywiście lepsze w Egipcie, jeśli zabierzesz ze sobą maskę i fajkę, to na plaży jest już ciekawa aktywność.
W Tunezji Arabowie nie są tak irytujący jak Egipt, IMHO.
Podoba mi się starożytna historia Rzymu i wybieram Tunezję, jeśli odpowiednio starożytny Egipt, do Egiptu.
аватар grinvich
lepiej jechać o tej porze do Egiptu - w Tunezji może być po prostu ZIMNO (jeśli to nie Dżerba).Nie znam twojego regionu, ale czartery z Kijowa przestają latać do Tunezji w ostatnich dniach września. można tam dojechać później, ale regularnie drożej.Nie daj się zwieść, że to jest Afryka np. koniec maja w Tunezji jest zimno i często pada.Więc - na pewno Egipt!Jedź do Sharm, nurkuj do koralowców, jedź na wycieczki, baw się świetnie.Złota pora roku to najlepsza pogoda.
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Tunezja
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
ZEA
już