Pytania o Zatoka MakadiKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zatoka Makadi
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy można kupić kartę SIM na lotnisku, ile to kosztuje i który operator jest lepszy, czy muszę dodatkowo doładować konto, jeśli tylko internet? A jak długo trwa aktywacja? dzięki!!!
6 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Kto kupił, powiedz mi! Bardzo drogi internet w hotelu?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu jest bezpłatne Wi-Fi?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, jak sprawy mają się z Internetem w hotelu?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Pytanie brzmi: - Czy w ogóle jest internet 3G? - Jeśli tak, jaka jest jakość połączenia, szybkość? - Kto korzystał z Internetu na iPhonie? - Gdzie mogę kupić? Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jeśli jest, to płatne, bezpłatne, to gdzie dokładnie? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć wszystkim! W czerwcu lecimy do Stela Makadi. Dla każdego, kto wie, odpowiedz na następujące pytania: - Czy hotel znajduje się w zasięgu Internetu Etisalat 3D? I gdzie w pobliżu możesz doładować swoje konto (modemy i karty danych pozostałe z poprzednich podróży). - w hotelu. Który basen jest wygodniejszy, maksymalna głębokość i gdzie, początek poolbaru? - czy są jakieś problemy z leżakami przy basenach i na plaży? - co z napiwkami w restauracji (kelnerzy są przywiązani do niektórych stolików lub obszarów)? - jaka jest opłata za zakwaterowanie w pokoju ($ wstawić do paszportu)? - obecność w standardowym czajniku szlafrok kapcie łuski?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Spojrzałem na zdjęcia hotelu i przeczytałem recenzje. Zdałem sobie sprawę, że nie chcę pierwszego piętra i bliżej morza, ale bez hałasu. Podawaj numery budynków i pokoi. Które liczby są bliżej lub na końcu budynków, jaka jest liczba budynków znajdujących się w czworoboku. Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kupiłem modem 3G z Etisalat w Hurghadzie - internet działa dobrze, agent pocztowy, ale ICQ nie łączy się z żadnym, ani z qip, ani z oryginalnego klipu, próbowałem wszystkiego. Kto powie dlaczego i co można zrobić, ICQ jest bardzo potrzebne !!!
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy na miejscu jest Wi-Fi? Kto korzystał z Internetu w tym hotelu? Czy operatorzy komórkowi mogą sprzedawać pakiety - modem + ruch?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę skontaktować się z krewnymi, jeśli połączenie mobilne nie działa
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź