Pytania o Zatoka MakadiZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zatoka Makadi
Jasne jest, że supermarket to wielkie słowo, ale podobnie jak pakowany sok, lokalne sery powinny tam być.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Proszę powiedzieć, czy w pobliżu są supermarkety ze stałymi cenami i jak się tam dostać. Dzięki!
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Interesują mnie informacje o centrum handlowym Souk-Makadi, co tam jest, czy w pobliżu hotelu Makadi Saray jest sklep spożywczy, uwielbiamy egipskie soki, a do pokoju zawsze kupuję mleko do porannej kawy, byłam w Makadi tamtego roku w Sunving był mały sklepik niedaleko GRAND, ale ceny....mamo nie martw się.Lecimy do Saray 4 listopada na tydzień.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, proszę, czy w pobliżu jest jakiś rynek lub sklepy, w których można kupić pamiątki? (inne niż na miejscu)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Gdzie taniej jest kupić zestaw, w Rosji (obecnie ceny wahają się od 750-1800) lub w Egipcie?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jak rozumiem, wejście do wody w Stelli od brzegu nie jest wygodne. Do Stelli lecimy pod koniec października. W naszym mieście nie można już kupić koralowych kapci – wszyscy ukryli letni asortyment… Czy w Stelli lub w jej pobliżu są sklepy, w których można kupić koralowe kapcie w damskich i dziecięcych rozmiarach i kolorach? Jaki jest średni koszt przyzwoitych kapci?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Ile kosztuje taksówka?
15 lat wstecz  •  1 abonent 6 odpowiedzi