Pytania o Zatoka MakadiPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zatoka Makadi
Cześć! Planujemy wyjazd do Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5* w marcu, a dokładnie 9 marca. Powiedz mi, że pogoda nas nie zdenerwuje? Z góry bardzo dziękuję!
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 14 odpowiedzi
Do hotelu jedziemy na początku lutego. Wcześniej byliśmy w Al Nabil, wiatr nie był przeszkodą, góry go przed nim osłaniały, a hotel znajdował się w lagunie. Kąpał się cały dzień. Jak się mają sprawy w tym hotelu? Czy powinienem zabrać maski z fajkami, czy jest coś do zobaczenia, mam na myśli korale?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy ktoś wie, jaka jest teraz pogoda? Wylatujemy 18 stycznia.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, Proszę. Jadę z wnukiem od 2.01.14. Czy można pływać i czy jest podgrzewany basen. Bardzo się martwię, że z powodu zimnego morza nie będzie możliwości zobaczenia podwodnego świata.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
schemat pływów według czasu i wysokości
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest średnia temperatura powietrza i wody w drugiej połowie lutego w Makadi?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Byliśmy w Egipcie 4 razy: w listopadzie w Sharm oraz 3 razy w czerwcu i lipcu w Sal Hasheesh (między Hurghadą a Makadi). Meduza - nigdy, ani jednej nie widziano. A teraz chcemy odpocząć w Makadi (Iberotel Makadi Saraya Resort 5 *), więc w recenzjach pojawiają się skargi na obfitość meduz. Może to sezonowość? Naprawdę chcę, żeby nie było ich tam w lipcu ... Kto był w tym rejonie w lipcu, powiedz mi - spotkałeś meduzy? A w jakiej ilości?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Patrzę na ten hotel od dłuższego czasu, recenzje wszędzie są tylko najbardziej pozytywne. Wyjeżdżam na przełomie maja/początku czerwca. Powiedz mi proszę, kto był o tej porze roku w Egipcie? Czy w ogóle warto jechać?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Oczywiste jest, że swetry nie przeszkadzają. A co z butami? Czy powinienem zabrać ze sobą buty (trampki), czy mogę nosić sandały? Jeździmy w zimowych butach, myślę, że można tam kryć nawet wieczorem. I nie chcę nosić za dużo. Ci, którzy wiedzą, proszę powiedz mi :)
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Koneserzy, powiedzcie mi, który z hoteli jest najbardziej bezwietrzny w Makadi? Czy ten obszar jest tego wart? Planujemy wakacje w kwietniu. Czy w tym miesiącu pogoda jest odpowiednia do pływania i opalania (podróżujemy z dziećmi)?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
1) pliiz, jak najdokładniej o pogodzie w listopadzie. 2) jakie wycieczki, rozrywki polecilibyście? 3) Czy na miejscu są sklepy? Który?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »