Pytania o Zatoka MakadiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zatoka Makadi
Odpoczywaliśmy w 2018 i 2019 roku, pokoje oczywiście nie były fontanną, ale morze wszystko rozświetlało. Jedzenie było dobre.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 6 odpowiedzi
Na zdjęciu pokoje są małe, bardzo się boję, że będzie mało miejsca, nie rozumiem, gdzie zmieszczą się dodatki. łóżka dla dzieci? I kolejne pytanie: czy w hotelu są lody dla dzieci?
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Mam spojrzeć na Stellę? Wstyd tam, że morze jest tylko przez ponton, pisali, że tam wieje więcej, ale lepsze jedzenie i generalnie pożarowe recenzje. A może nawet zmienić wszystko i popatrzeć na hotele w Sharm (doradzam hotele sprawdzone zimą)? Nie ma specjalnych bezpośrednich wymagań, a także oczekiwań. Jeśli priorytetowo: 1) morze; 2) żywienie nie gorsze niż przeciętne; 3) pożądana jest animacja. Bardzo lubimy podróżować na własną rękę, ale teraz mamy okno tygodnia i potrzebujemy Egiptu.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jaka jest sytuacja z jedzeniem, czy serwują smakołyki, czy są zupy puree? Interesuje się również basenem - czy jest podgrzewany? Czy można spacerować po terenie najbliższych Jaz-ów? (to rozwiązałoby moje pragnienie skali) Latamy z dziećmi w wieku 12 i 2 lat, czy wybór tego hotelu jest istotny, czy nadal jest nastawiony na pary i gości 50+, jaki jest kontyngent w hotelu? Czym jest morze w Makadi? Mąż lubi dużo pływać i albo ponton, albo wejście jest dla niego ważne, aby wejść i pływać.
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Znowu wybieram wycieczkę, powiedz mi, czy warto ryzykować w Sunrise Makadi Bay od 27 lutego, czy wybrać się na Sunrise Diamond Beach, żeby nie zdmuchnąć? Może będzie więcej porad dotyczących wyboru hotelu, problem polega na tym, że nie znalazłem dobrego hotelu w mojej cenie w Sharm, a nie w Nabq. Byli w Sunrise Diamond i Jazz Phanar.
3 roku wstecz  •  11 subskrybenci 18 odpowiedzi
Pokaż więcej »