Pytania o Zatoka MakadiWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zatoka Makadi
Dzień dobry! Koneserzy, powiedzcie mi proszę, wycieczki na bardzo dobre rafy z Makadi. Proszę o propozycje wycieczek na naprawdę strome rafy, a nie dla początkujących. Mam duże doświadczenie w snorkelingu w Sharm i Marsa Alam, jest coś do porównania. Dzięki!
6 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Witam. Jedziemy do Sunrise Royal Makady Resort. Czy są lokalni przedstawiciele biur podróży, bo wiem, że są tańsi niż operator. byłabym wdzięczna za kontakty
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy są stąd wycieczki do piramid w Gizie? Jedziemy we wrześniu.
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Do tego hotelu lecimy w piątek, proszę powiedz od kogo lepiej kupić wycieczkę na jachcie i gdzie? A dziecko w wieku 9 lat jest w całości opłacane? Z góry dziękuję,,,
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
jedziemy od 02.01. kilka pytań: 1. Jaka jest dzisiaj pogoda, powietrze, morze? 2. Gdzie zakupy w Makadi, jakie rozrywki? 3. Jakie wycieczki należy wybrać, ile, od kogo? 4. jak dojechać do Hurghady, czy jest bus/koszt, jeśli taksówka - ile kosztuje, jak szybko. z góry dzięki za odpowiedzi!
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jakie są wycieczki i zajęcia poza hotelem? Gdzie możesz się udać i ile to kosztuje? Jakie sklepy są w pobliżu, czy można kupić maskę do snorkelingu? Ogólnie WSZYSTKO jest zainteresowane tym hotelem... DZIĘKUJĘ
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chciałbym odwiedzić Luksor...
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry. We wrześniu odpoczywamy z czteroosobową rodziną. 2 dorosłych 2 dzieci w wieku 8 i 5 lat, chciałbym dowiedzieć się więcej o wycieczkach.
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Możesz również odebrać telefonicznie-8 499 731 64 96
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
A którą wycieczkę poleciłbyś?
13 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Ile kosztuje wycieczka do Luksoru z tego hotelu z organizatorem wycieczek Coral (Sunmar)?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam wszystkich wczasowiczów! Jeżdżę do Zatoki Makadi od 18 kwietnia 2009. Proszę powiedzieć, które wycieczki lepiej wybrać i jaki jest ich koszt w tym roku?
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi