OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dobry dzień. Nigdy nie pisali opinii o swoich podróżach, uznając to za stratę czasu i bardzo subiektywną sprawę. Ale chciałam podzielić się pozytywami po podróży z mężem na trasę „Wielkość Rzymu”. Trasę wybraliśmy starannie, biorąc pod uwagę brak przepraw nocnych, bogactwo programu i oczywiście koszt. →
Zaczęło się od banału, chodźmy do firm, dowiemy się po co, a my szukaliśmy krótkiej wycieczki, żeby nie wziąć sobie specjalnego urlopu :) Masa firm i tyle samo ofert. przez kilka dni intensywnych poszukiwań po prostu wstaliśmy i pomyśleliśmy, że dobrze, lepiej coś później wybierzemy. →
Pewnie spóźniłem się z recenzją, ale jednak... Wybraliśmy się z rodziną na wycieczkę na Nowy Rok w tej firmie (spotkanie w 2013 roku w Karpatach). Długo myśleliśmy, ale postanowiliśmy jechać z Donbass zwiedzali Karpaty autobusem i byli bardzo zadowoleni, że wybrali Donbass-Tour. →
Kompetentna, zorganizowana i ciekawa wycieczka! Uwielbiałem Barcelonę i Monako! oczywiście są to ciężkie nocne przeprawy, ale wszystko jest w cieniu! Gdyby w ogóle nie było przepraw nocnych (a było ich 2), to byłoby ogólnie idealnie, no cóż, albo autobus jest wygodniejszy! A w Monako nie →
Chcę podzielić się wrażeniami z "Anywhere Kiev2". Kupiłem wycieczkę przed wakacjami na kilka dni. Myślałem, że nic nie wyjdzie. Znalazłem firmę, która pracowała do późna w nocy. Nie wierzyłem aż do ostatnia, że jutro mogłabym odlecieć! Nie uwierzycie! Dokumenty były gotowe na obiad. →
To już drugi raz, kiedy kontaktujemy się z Otus Ukraine. Kupili też wycieczkę do Czech dwa lata temu. Wszyscy są szczęśliwi. Lida i Olga pracują na 12 punktów! Podziękuj im bardzo! Wszystko jest szybkie, jasne, na wszystkie pytania odpowiemy! Pomagają w uzyskaniu wizy, nie trzeba jechać z innej części Ukrainy do ambasady! Wycieczki częściowo zabierano z firmy, resztę na miejscu. →
Wielkie dzięki dla menedżerów. Pojechałam z rodziną na wycieczkę autokarową do Włoch.(z ACCORDTUR) Dziewczyny doskonale wychwyciły program wycieczki, co chcieliśmy. Zorganizowali wszystko szybko, bez zbędnej „biurokratyczności” z dokumentami. Trasa cudowna, wszystko mi się podobało, dużo wrażeń. →
Po pierwsze - nigdy nie kontaktuj się z organizatorem wycieczek JoinUP!!! Zadeklarowany lot czarterowy Boeingiem 474-800 o godzinie 14:30 został zmieniony na Boeinga 474-400 o godzinie 02:10 w nocy. W efekcie skradziono nam noc płatnego wypoczynku, do hotelu dotarliśmy o 6 rano i przespaliśmy cały następny dzień. →
LUDZIE NIE KONTAKTUJĄ SIĘ Z TYM OSZUSTWEM W OSOBY JULII ANATOLEJEWNY. ZA TWOJE 19 000 UAH. ZMUSZANI DO WALKI NIE TYLKO Z WYMIENIONĄ OSOBĄ, ALE RÓWNIEŻ Z NASZYMI PRAWAMI. JAKO OPCJA, ŻE NIE WIDZAM WIĘCEJ MOICH PIENIĘDZY, A ONA BĘDZIE BEZKARANA! →
Podziękowania dla kierownika firmy Pavel Golovnenko za pomoc i sprawność w wyborze wycieczki. Nagle zbiegająca się premia i urlop wymagały natychmiastowego działania. Pavel był bardzo pomocny w wyborze niedrogiego hotelu (obejrzano ponad 10), jego zalecenia były uzasadnione, hotel Suntopia Hydros Club jest doskonały. →