OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Autobusem w Europie

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wspaniały wyjazd zaproponowało mi biuro podróży „EuroStandard” należące do Sieci Biur Podróży Last Minute. Pięciodniowa wycieczka po Europie z wizytą w Polsce, Niemczech i Czechach kosztowała niemal symboliczną kwotę i przyniosła wiele wrażeń i pozytywów. Doskonała obsługa od organizatora wycieczek „Accord-Tour”, uważnego przewodnika Tarasa Zagorodniya, doświadczonych kierowców, doskonałe hotele, naturalne piękno i obfitość zabytków, ogólnie rzecz biorąc, nie ma słów, aby dokładniej scharakteryzować tę wycieczkę autobusową o nazwie „Royal Express ”.



W PORZĄDKU

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zarezerwowaliśmy hotel w Jaremcze Welland przez Eastbooking, pragnę zwrócić uwagę na profesjonalizm i jakość obsługi nie tylko w hotelu, ale również umiejętność czytania i pisania w podejściu do klientów pracowników biura podróży. Zaskoczyło mnie, że prawie natychmiast (w ciągu pół godziny) rezerwacja została potwierdzona i problem z płatnością rozwiązany! Dzięki za wspaniałe wakacje.



Myślę, że wszystko zależy od menadżera.

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Mam zamiar spędzić wakacje sylwestrowe i zarezerwuję przez eastbooking, ponieważ w lecie już zarezerwowałam hotel w Foros przez tę firmę i byłam bardzo zadowolona. Potem menedżer Ilya pracował ze mną i wszystko było jasne. Wpłacił zaliczkę, choć trochę wątpił, ale później nie żałował.



Wspaniałe wakacje!!!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Po przeczytaniu recenzji, której nie zrozumiałem, postanowiłem napisać własną! Nie pierwszy raz latamy z tą firmą, az ich usług korzystają również wszyscy nasi znajomi i bliscy. Wszystko jasne, nigdy żadnych problemów, dziewczyny stale polecają tylko sprawdzone hotele. Ostatnim razem mój przyjaciel prawie odleciał za radą firmy turystycznej (na Sowieckiej) do hotelu, od kota.



Ostrzeżenie przed oszustwem

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Ostrzegam, że Zabugr ma oczywiste problemy z oszustwami. Minęło sześć miesięcy od podpisania umowy w ich biurze w godzinach pracy i zapłacenia pełnego kosztu wycieczki (dokumenty są dostępne do wglądu) - i od tego czasu nie ma wyjazdu, nie ma pieniędzy. Tak, i wysłani do piekła, jakby nie byli winni.



Gerasko Valentina, Perejasław - Chmielnicki, obwód kijowski

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Podróż była mile zaskoczona. Specjalne podziękowania dla Alexandra Sklyara za bajkę, którą nam dał! Świetne hotele, świetna obsługa! Chciałbym również zwrócić uwagę na profesjonalizm kierowców: Olega i Aleksandra! Radzę wszystkim wybrać tę firmę turystyczną, nie pożałujesz!!!.



moje luksusowe wakacje

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękuję Elenie, pracownikowi biura podróży Shi-Ko Ługańsk, ul. Defense 77 (naprzeciwko zajezdni taksówek) na wspaniałe wakacje w Dubaju. Pojechaliśmy pierwszy raz z rodziną, bardzo się martwiliśmy, jak się tam spotkają, jak nas przeprowadzą. Czytamy wiele różnych opinii o Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale wszystkie obawy poszły na marne: Five Continents Cassells Al Barsha Hotel 4 * jest doskonały, transfer przebiega bez problemów, jednym słowem jesteśmy zadowoleni !!! Planujemy w przyszłym roku nasze wakacje ponownie za granicą z biurem podróży SHI KO!!!! Polecam!!! Uczciwość i skuteczność - to cechy, które cenię!!! Dzięki!!! Kurasova S.



dziwaków

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

przewodnik to rzadki dziwoląg!!!Wszyscy przedstawiciele firmy to dranie,nie umieją komunikować się ze swoimi turystami,zachowują się chamsko.My (trzy rodziny z dziećmi w wieku od 1 do 12 lat) wybraliśmy się na wycieczkę dla 12 osób dni do Hurghady w LBATROS 4* z 19-10-2013. Załatwione od razu ale za $100-pokoje trzyosobowe z plusem, ale z widokiem na morze i sporym tarasem z leżakami.



wypoczęty

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Chcę od razu podziękować dziewczynom, które pracują w TUI w Besarabce, pojechałam z nimi do Turcji. Bardzo się bałam, bo nie byłam sobą, jak się spotkają, jak się zadomowią, sytuacja w kraju, no to tyle, tu czytałam recenzje, żeby zapomnieli i zatruli w hotelu i tak dalej.



aksamitny odpoczynek na Krymie))

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękujemy za wspaniałe wakacyjne biuro podróży „Sea of ​​Tours” w Chmielnickim)) Przyjemnie było współpracować z Panem Arturem, który uwzględnił wszystkie nasze życzenia i zapewnił nam dobry wypoczynek)) Było bardzo miło że podróż została



962 963 964 965 966 967 968