OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wspaniały wyjazd zaproponowało mi biuro podróży „EuroStandard” należące do Sieci Biur Podróży Last Minute. Pięciodniowa wycieczka po Europie z wizytą w Polsce, Niemczech i Czechach kosztowała niemal symboliczną kwotę i przyniosła wiele wrażeń i pozytywów. Doskonała obsługa od organizatora wycieczek „Accord-Tour”, uważnego przewodnika Tarasa Zagorodniya, doświadczonych kierowców, doskonałe hotele, naturalne piękno i obfitość zabytków, ogólnie rzecz biorąc, nie ma słów, aby dokładniej scharakteryzować tę wycieczkę autobusową o nazwie „Royal Express ”. →
Zarezerwowaliśmy hotel w Jaremcze Welland przez Eastbooking, pragnę zwrócić uwagę na profesjonalizm i jakość obsługi nie tylko w hotelu, ale również umiejętność czytania i pisania w podejściu do klientów pracowników biura podróży. Zaskoczyło mnie, że prawie natychmiast (w ciągu pół godziny) rezerwacja została potwierdzona i problem z płatnością rozwiązany! Dzięki za wspaniałe wakacje. →
Mam zamiar spędzić wakacje sylwestrowe i zarezerwuję przez eastbooking, ponieważ w lecie już zarezerwowałam hotel w Foros przez tę firmę i byłam bardzo zadowolona. Potem menedżer Ilya pracował ze mną i wszystko było jasne. Wpłacił zaliczkę, choć trochę wątpił, ale później nie żałował. →
Po przeczytaniu recenzji, której nie zrozumiałem, postanowiłem napisać własną! Nie pierwszy raz latamy z tą firmą, az ich usług korzystają również wszyscy nasi znajomi i bliscy. Wszystko jasne, nigdy żadnych problemów, dziewczyny stale polecają tylko sprawdzone hotele. Ostatnim razem mój przyjaciel prawie odleciał za radą firmy turystycznej (na Sowieckiej) do hotelu, od kota. →
Ostrzegam, że Zabugr ma oczywiste problemy z oszustwami. Minęło sześć miesięcy od podpisania umowy w ich biurze w godzinach pracy i zapłacenia pełnego kosztu wycieczki (dokumenty są dostępne do wglądu) - i od tego czasu nie ma wyjazdu, nie ma pieniędzy. Tak, i wysłani do piekła, jakby nie byli winni. →
Podróż była mile zaskoczona. Specjalne podziękowania dla Alexandra Sklyara za bajkę, którą nam dał! Świetne hotele, świetna obsługa! Chciałbym również zwrócić uwagę na profesjonalizm kierowców: Olega i Aleksandra! Radzę wszystkim wybrać tę firmę turystyczną, nie pożałujesz!!!. →
Dziękuję Elenie, pracownikowi biura podróży Shi-Ko Ługańsk, ul. Defense 77 (naprzeciwko zajezdni taksówek) na wspaniałe wakacje w Dubaju. Pojechaliśmy pierwszy raz z rodziną, bardzo się martwiliśmy, jak się tam spotkają, jak nas przeprowadzą. Czytamy wiele różnych opinii o Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale wszystkie obawy poszły na marne: Five Continents Cassells Al Barsha Hotel 4 * jest doskonały, transfer przebiega bez problemów, jednym słowem jesteśmy zadowoleni !!! Planujemy w przyszłym roku nasze wakacje ponownie za granicą z biurem podróży SHI KO!!!! Polecam!!! Uczciwość i skuteczność - to cechy, które cenię!!! Dzięki!!! Kurasova S. →
przewodnik to rzadki dziwoląg!!!Wszyscy przedstawiciele firmy to dranie,nie umieją komunikować się ze swoimi turystami,zachowują się chamsko.My (trzy rodziny z dziećmi w wieku od 1 do 12 lat) wybraliśmy się na wycieczkę dla 12 osób dni do Hurghady w LBATROS 4* z 19-10-2013. Załatwione od razu ale za $100-pokoje trzyosobowe z plusem, ale z widokiem na morze i sporym tarasem z leżakami. →
Chcę od razu podziękować dziewczynom, które pracują w TUI w Besarabce, pojechałam z nimi do Turcji. Bardzo się bałam, bo nie byłam sobą, jak się spotkają, jak się zadomowią, sytuacja w kraju, no to tyle, tu czytałam recenzje, żeby zapomnieli i zatruli w hotelu i tak dalej. →
Dziękujemy za wspaniałe wakacyjne biuro podróży „Sea of Tours” w Chmielnickim)) Przyjemnie było współpracować z Panem Arturem, który uwzględnił wszystkie nasze życzenia i zapewnił nam dobry wypoczynek)) Było bardzo miło że podróż została →