OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Z biura podróży „TERRA” odpoczywam na Krymie już 4 lata. Tak i moi przyjaciele też. Podoba mi się stosunek do turystów i przyzwoitość: to, co pokazano na zdjęciach, jest w rzeczywistości, oni to tam przywieźli. Odpoczywałem od agencji w Rybachach, Koktebel, aw tym roku doradzili Sudakowi. →
Bardzo dziękujemy za cudowną wycieczkę do jesiennego Petersburga dla biura podróży Siesta!!Pojechaliśmy od 27 października do 1 listopada - pomimo deszczowej pogody i długiej jazdy autobusem - dużo pozytywnych emocji i rozkoszy z cudownych widoków w miasto nad Newą zostało zachowane!!!W tak krótkim czasie udało nam się zobaczyć jak najwięcej zabytków Petersburga!!Nocleg był wygodny i przytulny w Hotelu Smolnenskaya!Specjalne podziękowania dla lidera naszego grupy, Anastasia Otvinovskaya!- czułam troskę i troskę o każdego turystę!!!Dziękuję Anastasio!I oczywiście chciałbym zwrócić uwagę na naszych kierowców-dziękuję za profesjonalizm i umiejętność odbycia tak długiej podróży na St. →
Pojechaliśmy z biura podróży Odessa. W Kijowie dołączyliśmy do grupy, zapoznaliśmy się z naszą eskortą - Anastazją Otwinowską. Bardzo nam się podobało, że Siesta zorganizowała wszystko na wysokim poziomie!!! Poruszając się wygodnym autobusem, szacunek dla kierowców! Hotel "Merkury-Smolninskaja" - świetnie! Jedzenie - normalne, pikle i nie spodziewałem się. →
Serdeczne podziękowania dla biura podróży Siesta reprezentowanego przez ANASTASIĘ OTVINOVSKĄ za wspaniałą niezapomnianą wycieczkę do Petersburga! Wszystko na najwyższym poziomie!Anastasia dała z siebie wszystko w 100%!Wszystkie wycieczki były emocjonujące; hotel jest fantastyczny; tak, →
Podróżowałem z Silky Way we wrześniu na wycieczkę po Gruzji i Armenii. Powiedzieć, że bardzo mi się to podobało, byłoby niedopowiedzeniem. Niezwykłe piękno kraju, zupełnie nie takie, jakie widziałem. Chciałbym przywitać się z całą moją grupą, zostaliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi i jedziemy razem z Silky Way w trasę po Mołdawii. →
W październiku wybraliśmy się ze znajomymi do Petersburga. Lubię. Organizacja wycieczki była na najwyższym poziomie. Hotel jest elegancki, w samym centrum miasta. Harmonogram wycieczek jest idealnie dobrany, czasu wolnego prawie nie ma i nie męczy się. Specjalne podziękowania dla kierownika, Anastazji. Za uwagę, wrażliwość i umiejętność organizowania ludzi. →
Dzień dobry! Chcę podziękować kierownikowi Tatyanie za świetnie zorganizowaną wycieczkę (byli w jaskiniach Skelsky). Spodobało mi się biuro podróży, stosunek pracowników do klientów i co najważniejsze stałe promocje i rabaty na usługi. Autobusy są przyzwoite, kierowcy uważni - przewodnicy bardzo utalentowani i profesjonalni. →
Pomimo deszczowej pogody i huraganu wyjazd do Petersburga od 27 października do 1 listopada był wspaniały!Przewodniczka grupy Anastasia Otvinovskaya wykazała się umiejętnością i mądrą organizatorką!fajne wycieczki!Specjalne podziękowania dla naszych kierowców - zwłaszcza Wasilija →
Bardzo podobały mi się wszystkie wycieczki i kompetentny przewodnik, który znał odpowiedzi na wszystkie pytania!) Program na każdy dzień był bardzo dobrze dobrany, a także magiczna i niezapomniana wycieczka po Petersburgu nocą!) I jakie to było przyjemne zrelaksować się w pięknym hotelu) →
Plusy: Kompetencje, ceny, przyjazny personel. MINUSY: touroperator iltur to 20-letnie niewygodne ciasne autobusy, bez klimatyzacji, nie ma obiecanego transferu (możemy założyć, że zapomnieli o nas w hotelu! Do autobusu dotarliśmy taksówką), podwójne bilety, a zepsuta walizka. →