OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

O czym marzyłeś

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry, odpoczywaliśmy we Francji + we Włoszech. Byli bardzo zadowoleni. Spojrzałem na dużo. pływanie w morzu w Nicei. Uwielbiałem romantyczną Weronę. Piękne miasto, dziedziniec Julii, piękny duży most, wąskie uliczki, restauracje, pyszna pizza!!! Wspaniały. Mieliśmy trochę pecha z pogodą tego dnia - padał deszcz.



Egipt, Szarm el-Szejk

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

Podobało mi się: * przyjazd, wyjazd udany * miejsce w hotelu pomyślnie * podał niezbędne informacje Nie polubiłem: * biuro podróży przyjechało drugiego dnia przyjazdu, więc sam musiałem dowiedzieć się połowy informacji * godzina przyjazdu, wyjazdu w nocy - bardzo niewygodne: - do



Wspaniały

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Jedyna firma w Kijowie, która nawet zobowiązała się poszukać dla mnie biletów na lot do Grecji na Rodos na święta majowe 2 dni przed wylotem !!! I ZNALEZIONE!!! POSZANOWANIE!!!!



Wakacje w Emiratach

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

nie zgłasza. W rezultacie nawet łyżka nie została wlana do beczki z miodem, ale wlano 3 litrowy słoik smoły. Następnego dnia odbyła się wycieczka, ALE autobus i przewodnik nie byli Tez Tour (i jak to ma się do gwarancji bezpieczeństwa o tym, którzy turyści są kategorycznie ostrzegani w notatce, a kiedy nie możesz, a naprawdę chcesz, możesz?), chociaż szczerze mówiąc, nie było dużej różnicy z pierwszą wycieczką ( kiedy nie ma nic do powiedzenia, kręcisz cokolwiek.



Dzięki agencji za podróż poślubną!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dobry dzień! Wróciliśmy z naszej podróży poślubnej 2 tygodnie temu. Pierwszy raz byliśmy za granicą, więc wybór biura podróży potraktowaliśmy poważnie. Nasze miasto jest małe i nie ma zbyt wielu firm, które sprzedają wycieczki za granicę. Generalnie są to szare biura z pracownikami absolutnie niekompetentnymi w turystyce… Niektórzy, boję się nazywać ich „biurami podróży”, śmiało deklarują, że Maroko potrzebuje wizy Schengen (!), podczas gdy inni nazywają wycieczkę operatora i zapytaj o sezon w Tajlandii, inni nie wiedzą, w jakim kraju jest Goa! Ogólnie rzecz biorąc, z tymi nieszczęsnymi agencjami są niezliczone kłopoty! Nasze rozczarowanie rozwiało się po tym, jak przyjaciele poradzili nam, abyśmy aplikowali na „Kontynent-Antracyt”.



Miesiąc miodowy w Cancun

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Chcę podzielić się moimi pozytywnymi wrażeniami z podróży poślubnej w Cancun, czyli w Meksyku. Doradzili nam chłopaki z Dreamers, wcześniej szczerze mówiąc nie słyszałem o nim. Piękno po prostu zapiera dech w piersiach, błękitne morze, widziałam to tylko na zdjęciach w Photoshopie, ale tak naprawdę istnieje w życiu !!! Mój mąż i ja poprosiliśmy chłopaków z Dreamers na fajne wakacje.



Najlepsze rodzinne wakacje?

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie naszych wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich! Idealnie dobrany hotel, lokalizacja, czas i przystępna cena! Pracownicy agencji Yug-Service są ekspertami w swojej dziedzinie i od razu czujesz, że każdy klient ma indywidualne i profesjonalne podejście. Życzymy więcej klientów, sukcesów i dobrego samopoczucia zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym! Wszystkim radzimy zorganizować wakacje z biurem podróży Yug-Service !!! Specjalne podziękowania dla Oksany O.



Wycieczka „Rzym jest zawsze piękny!”

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Wycieczka „Rzym jest zawsze piękny!”. Liderem grupy jest Lilia Zhalivtsiv. To była druga, ale miejmy nadzieję, ostatnia trasa autobusowa z Accord. Pozwólcie, że wyjaśnię, dlaczego doszedłem do takiego wniosku. 1) Wycieczka jest przewidziana na 11 dni, jest to dość długi okres, podczas którego udało nam się naprawdę zobaczyć tylko jedno miasto - RZYM.



Czeska bajka.

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Dostałem niezapomniane wrażenia. Bardzo dobre podejście do klientów.Wprawdzie wycieczka i autobus, ale wszystko zostało wzięte pod uwagę i dlatego łatwo dojechać. W mieście organizowano wycieczki z bardzo dobrą rosyjską przewodniczką, co jest bardzo ważne, bo mówiła bez akcentu.



Tour Sonata Południowa Standard

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

Szczerze mówiąc, wycieczka jest niesamowita! Węgry - Słowenia - Włochy - Francja - Monako - Hiszpania! Jednak! Jest kilka punktów, które są trochę irytujące: 1. Poradnik Oksana Bannik - dobra dziewczyna, bardzo erudyta, ciekawa i dużo opowiedziana, ALE - ma dyżur jako maratończyk - nie da się dogonić, a najgorszy jest brak czasu (przynajmniej na ) trochę zwiedzania, zdjęć, w tych przypadkach, kiedy nie wracamy w to miejsce, albo - czas jaki na to wszystko przeznaczyła to nierealistycznie krótki okres - np.



966 967 968 969 970 971 972