OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Jeśli chcesz zepsuć wrażenie Gruzji, tutaj ci pomogą. Organizator wycieczek nie jest dobry, lepiej wybrać kogoś innego. Polecieli do Gruzji, pojawiły się problemy, odmówili ich rozwiązania, jakby to nie było częścią ich pracy. Nie można się dodzwonić do organizatora wycieczki. →
Szczegółową historię tej wycieczki można przeczytać tutaj: http://blogs.turpravda.ua/stata/94217.html →
Przeczytałem pierwszą recenzję i byłem trochę zdezorientowany. Oczywiście opinie w Internecie są różne, ale firma specjalizuje się w turystyce na Ukrainie i dlatego, mając siatkę bezpieczeństwa, postanowiła zaryzykować. Może coś się tam zmieniło. Nie mogę powiedzieć, że były duże problemy. →
Wróciliśmy 24.10.2013 z wycieczki „Baltic Express” z touroperatora „Delta Travel” i zaznaczam, że wycieczka była niezapomniana. Wielkie podziękowania dla Eleny Prikhodko, liderki grupy. Jest nie tylko kompetentnym przewodnikiem, który może opowiedzieć wiele ciekawych rzeczy w każdym kraju północy, ale także ma bardzo ciekawe rzadkie informacje i może samodzielnie przeprowadzić każdą wycieczkę. →
Czytałem wiele złych recenzji o Join Up, myślałem, że nagle będziemy mieli szczęście. Nie, bez powodzenia, dziś powiedziano mi, że lot z Odessy do Sharm jest przełożony i jak zawsze na naszą niekorzyść, o 19-10 a tam o 22-40 i to jest w najlepszym razie tzn. będziemy o hotel późno w nocy i to może być dopiero początek. →
Jestem bardzo zadowolona z firmy "Sezon Odkryć" Tatiana brawo! Jechaliśmy do Andory (ski tour) wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie. Mam szczerą nadzieję, że w przyszłości będzie okazja, żeby jeździć coraz więcej. Pozdrowienia z Koktebel! Rodzina Momotów. →
Bardzo się cieszę, że wybrałem studia z Mariną, cały materiał jest przedstawiony w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Ponieważ zajęcia odbywają się indywidualnie, cała uwaga poświęcona jest Tobie i jest to ogromny plus! Na każdą lekcję chodziłam z radością, jeszcze bardziej chorowałam z podróży :) Pojechałam też z Mariny do Turcji na wakacje - wszystko było na najwyższym poziomie, przyjechałam bardzo zadowolona, po raz kolejny byłam przekonana, że jadę na studia z profesjonalistą. →
Nigdy nie piszę recenzji, ale chcę podziękować tej agencji za uwagę na wszystkie nasze życzenia i bardzo ciepłe podejście do naszych wakacji! Wiktorio bardzo dziękuję! Bądź zawsze tak responsywny i profesjonalny! Miałeś rację, proponując nam Czarnogórę, dokładnie tego potrzebowaliśmy. →
Podziękowania dla biura podróży "Premio Travel" za dobrze zorganizowaną wycieczkę krajoznawczą "Antalya - Kapadocja - Antalya" Do naszego przewodnika Ayhana - od wdzięcznych turystów! 12-19 października 2013, U-13 DZIĘKUJĘ "Księżycowy Książę", za cuda, Którą tak hojnie podzieliłeś! Ponad górami, lochami, niebem, O sekrety wieczności, które zostały nam objawione! Jesteś młody, ale byłeś jak ojciec, Uważny, miły i cierpliwy (Chociaż "niektórzy" byli tak zrzędliwi. →
Witam! nie jesteśmy bardzo młodzi i planując ślub postanowiliśmy pojechać w podróż poślubną, znajomi wyjechali z TF „Passat”, i my też tam pojechaliśmy. Obsługiwała nas kierownik Ulyana, bardzo przyjazny kierownik. Uważnie wysłuchałem wszystkiego, co chcieliśmy i w cenie znalazłem opcję, którą w zasadzie i zaaranżowaliśmy, przekazując dokumenty i otrzymując prezent od firmy. →