OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

NIE POLECAM OPERATORA WYCIECZKI SILKYWAY, Krivoy Rog

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Jeśli chcesz zepsuć wrażenie Gruzji, tutaj ci pomogą. Organizator wycieczek nie jest dobry, lepiej wybrać kogoś innego. Polecieli do Gruzji, pojawiły się problemy, odmówili ich rozwiązania, jakby to nie było częścią ich pracy. Nie można się dodzwonić do organizatora wycieczki.



Wycieczka „Do początków chrześcijaństwa”

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

Szczegółową historię tej wycieczki można przeczytać tutaj: http://blogs.turpravda.ua/stata/94217.html



tradycyjne biuro podróży

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Przeczytałem pierwszą recenzję i byłem trochę zdezorientowany. Oczywiście opinie w Internecie są różne, ale firma specjalizuje się w turystyce na Ukrainie i dlatego, mając siatkę bezpieczeństwa, postanowiła zaryzykować. Może coś się tam zmieniło. Nie mogę powiedzieć, że były duże problemy.



Moje niezapomniane wakacje

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wróciliśmy 24.10.2013 z wycieczki „Baltic Express” z touroperatora „Delta Travel” i zaznaczam, że wycieczka była niezapomniana. Wielkie podziękowania dla Eleny Prikhodko, liderki grupy. Jest nie tylko kompetentnym przewodnikiem, który może opowiedzieć wiele ciekawych rzeczy w każdym kraju północy, ale także ma bardzo ciekawe rzadkie informacje i może samodzielnie przeprowadzić każdą wycieczkę.



To będzie pierwszy i ostatni raz

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Czytałem wiele złych recenzji o Join Up, myślałem, że nagle będziemy mieli szczęście. Nie, bez powodzenia, dziś powiedziano mi, że lot z Odessy do Sharm jest przełożony i jak zawsze na naszą niekorzyść, o 19-10 a tam o 22-40 i to jest w najlepszym razie tzn. będziemy o hotel późno w nocy i to może być dopiero początek.



sezon otwarcia jest super!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Jestem bardzo zadowolona z firmy "Sezon Odkryć" Tatiana brawo! Jechaliśmy do Andory (ski tour) wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie. Mam szczerą nadzieję, że w przyszłości będzie okazja, żeby jeździć coraz więcej. Pozdrowienia z Koktebel! Rodzina Momotów.



Marina to moja najlepsza nauczycielka, bardzo ciekawe kursy :)

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Bardzo się cieszę, że wybrałem studia z Mariną, cały materiał jest przedstawiony w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Ponieważ zajęcia odbywają się indywidualnie, cała uwaga poświęcona jest Tobie i jest to ogromny plus! Na każdą lekcję chodziłam z radością, jeszcze bardziej chorowałam z podróży :) Pojechałam też z Mariny do Turcji na wakacje - wszystko było na najwyższym poziomie, przyjechałam bardzo zadowolona, ​​po raz kolejny byłam przekonana, że ​​jadę na studia z profesjonalistą.



Doskonały odpoczynek

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Nigdy nie piszę recenzji, ale chcę podziękować tej agencji za uwagę na wszystkie nasze życzenia i bardzo ciepłe podejście do naszych wakacji! Wiktorio bardzo dziękuję! Bądź zawsze tak responsywny i profesjonalny! Miałeś rację, proponując nam Czarnogórę, dokładnie tego potrzebowaliśmy.



Morze wrażeń

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Podziękowania dla biura podróży "Premio Travel" za dobrze zorganizowaną wycieczkę krajoznawczą "Antalya - Kapadocja - Antalya" Do naszego przewodnika Ayhana - od wdzięcznych turystów! 12-19 października 2013, U-13 DZIĘKUJĘ "Księżycowy Książę", za cuda, Którą tak hojnie podzieliłeś! Ponad górami, lochami, niebem, O sekrety wieczności, które zostały nam objawione! Jesteś młody, ale byłeś jak ojciec, Uważny, miły i cierpliwy (Chociaż "niektórzy" byli tak zrzędliwi.



Życzymy udanych wakacji w Turcji

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Witam! nie jesteśmy bardzo młodzi i planując ślub postanowiliśmy pojechać w podróż poślubną, znajomi wyjechali z TF „Passat”, i my też tam pojechaliśmy. Obsługiwała nas kierownik Ulyana, bardzo przyjazny kierownik. Uważnie wysłuchałem wszystkiego, co chcieliśmy i w cenie znalazłem opcję, którą w zasadzie i zaaranżowaliśmy, przekazując dokumenty i otrzymując prezent od firmy.



965 966 967 968 969 970 971