OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Biorąc pod uwagę, że przez długi czas odpoczywałem na Krymie, gdzie jeździłem po całym Krymie, postanowiliśmy wyjechać z Ukrainy do Czarnogóry. O Augustynie dowiedziałam się od znajomych, od dawna aplikują. Chłopaki są wspaniali, pracowali w 100 procentach. Uwzględnili również nasze życzenia i taktownie zaproponowali własne, oparte na ich doświadczeniu. →
Bardzo dziękujemy za wspaniałą wycieczkę w Karpaty! Bardzo mi się podobało, nie pożałuję czasu spędzonego. Odpoczywałem bardzo dobrze, widziałem wiele rzeczy, uczyłem się, czerpałem przyjemność. Wyjazd obfitował w niezapomniane wycieczki, ciekawe muzea, sporty ekstremalne, autowycieczki, nowe znajomości :) Z pewnością cieszę się, że odwiedziłam takie miejsce. →
“ "Z miłością o Czechach" Od 21.09 odbyliśmy trasę "Z miłością o Czechach". do 27.09. 2013 Podróż pozostawiła niezatarte wrażenie. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie, wycieczki po Pradze, starożytne zamki Republiki Czeskiej, wizyta w Galerii Drezdeńskiej itp. →
Lato, wyjazd do Zatoki, byli zadowoleni, spełnili dla nas wszystkie warunki, dobry bus z klimatyzacją, szybko przywieźli, załatwili w 20 minut, warunki dopisały, droga powrotna też, na sprawny bus z klimatyzacją, szybko, nie mam na co narzekać. Pojadę jeszcze raz, ja i moi znajomi byliśmy zadowoleni z obsługi i biletu. →
Podczas jesiennych wakacji wybrała się z synem na tournée „Etiud francuskich” (dziecięcych). 9-dniowa wycieczka moim zdaniem zaplanowana jest całkiem nieźle, a brak nocnych transferów czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Wycieczka dla dzieci ma oczywiście swoje niuanse, ponieważ zdecydowana większość turystów - dzieci w wieku szkolnym - ze swoimi kaprysami, priorytetami i „karaluchami”, ale pozytywne nastawienie i życzliwość spełniły swoje zadanie: wycieczka zakończyła się sukcesem. →
Очень недовольна компанией 7 морей и ANEX TOUR. В Турцию летели отмечать день рождения дочери 5 лет в отель MUKARNAS 5*. Нам оператор Татьяна(104) г. Донецк обещала посодействовать в организации праздника, но это были лишь обещания. →
Dwukrotnie korzystałem z usług biura podróży, nic złego nie mogę powiedzieć, poza ostatnim razem, gdy kierowcy nie znali trasy, ale co do liderów grup to jestem szczerze wdzięczny zarówno za pierwszą, jak i za drugą czas! i chciałbym bardzo podziękować panu Włodzimierzowi →
Wysłałem na kartę 1000 UAH do dyrektora, nic nie zostało zrobione przez 8 dni i do tej pory pieniądze nie zostały zwrócone. →
Lubię to! Przez tydzień kraje 5 i miasta 8. Natychmiast milion wyświetleń, które po przyjeździe do domu układają się na półkach i staje się jasne, gdzie następnym razem. Cudowne towarzystwo Anastazji, ona wszystko opowie, wszystkim pomoże, zaopiekuje się wszystkimi. Mieliśmy szczęście: dobra pogoda, wspaniałe hotele, znakomici przewodnicy i co najważniejsze dobra grupa bezalkoholowa! Jedyną wadą jest jazda nocnym autobusem - było mi ciężko, ale wiele osób toleruje to normalnie. →
Reklamodawca był jednym z najlepszych. Serdeczne podziękowania za zorganizowanie Artania Travel, a osobiście Lesyi oraz gospodarza - Delux Holidays. Specjalne podziękowania dla naszego przewodnika na Sri Lance - Asanki. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o kraju i zakochaliśmy się w nim. →