OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
To mój drugi raz w firmie. Wspaniała robota! Bardzo duży wybór ofert i uważne podejście, wycieczki dobierane są z uwzględnieniem wszystkich wymagań. I tym razem dokumenty na wizę do Stanów Zjednoczonych wydano w 3 dni! Wywiad odbył się w ciągu tygodnia. Nigdy nie myślałem, że wszystko będzie takie proste!. →
27 października 2013 powrócił z tej trasy. Towarzyszący - Solomiya Yakubechko. Ogólnie wycieczka była bardzo przyjemna. Praca Solomiyi jest nie do pochwały: przejrzysta, krótka i ciekawa :)) Udało jej się trochę opowiedzieć nam o miastach docelowych, mieszając to z przydatnymi dla turystów informacjami o pieniądzach, jedzeniu, trasach itp. →
Reszta była zepsuta, za nocleg zapłaciłem w hotelu 3*, a w Bułgarii zamieszkali w hotelu 2*. Po powrocie poprosiła o zwrot różnicy w kosztach utrzymania. Dopiero po interwencji Inspektoratu Ochrony Praw Konsumentów, po 2 miesiącach, z wielkim kłopotem, zapłacono mi 1500 UAH. Agencja nie działa dobrze, umowy są sporządzane z błędami. →
Przeczytałem negatywną recenzję o Winnicy - nie wierzę w to. To czyjaś subiektywna opinia - nigdy nie zadowolisz wszystkich. Pojechałam z nimi na ostatni Nowy Rok - wszystko było cudownie, doradzali mi ich znajomi, którzy regularnie jeżdżą z Ornamentem →
Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność kierownikowi biura podróży „Czas na odpoczynek" Swietłanie za jej doświadczenie podróżnicze, dzięki któremu udaliśmy się na odpoczynek w eleganckim regionie Sharm, ale chcieliśmy pojechać do Hurghady. Swietłana opowiedziała wszystkim wspaniałe chwile odpoczynku, które tam na nas czekały i nie pomyliły się. →
Recenzja wycieczki „BALTIC EXPRESS – 4 stolice Północy” od touroperatora „Delta Travel”. Byliśmy na wycieczce od 19.10.2013 do 24.10.2013. Cudowna, emocjonująca i bardzo budżetowa wycieczka, biorąc pod uwagę, że odwiedziliśmy Sztokholm - jedno z najdroższych miast i popłynęliśmy 3 promami! Powiedzieć, że podobała nam się podróż, byłoby niedopowiedzeniem! Odwiedziliśmy bajeczny piernikowy Tallin, malowniczy z jego krajobrazami i ciekawymi Helsinkami, niesamowity niezwykły Sztokholm i stylową Rygę. →
Chcę podzielić się moimi nieprzyjemnymi wrażeniami na temat touroperatora Coral Travel. W dniu 21.10.2013 zapłaciłem za wycieczkę po Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w biurze podróży, touroperatorze Coral Travel. Czas podróży od 25.10.2013-01.11.2013, wylot z Doniecka przez Air Arabia, godzina wylotu 13. →
Pojechałem z tą firmą na wycieczkę „Holandia, jesteś piękna!” od 13.10.2013. Wiza została otwarta na czas, co obiecano, paszporty były pod ręką podczas podróży. Obsługa, kierowcy, przewodnicy byli bardzo profesjonalni i mili. Bardzo podobała mi się wycieczka, wrażenia są tylko dobre. →
Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność dla biura podróży Magnolia za wspaniałe wakacje w Tunezji w hotelu Riu Palace Hammamet Marhaba 5 *, wszystko nam się bardzo podobało, hotel jest fajny, terytorium, wszystkie pokoje są super!!! !!! Serdeczne podziękowania dla biura podróży →
7 морей и Оазис не провожает и не встречает туристов в аэропорту, их не интересует как прошёл отдых,как прошёл перелёт.Вообщем отношение такое-только получили деньги за тур и всё .Как пройдёт так и пройдёт отдых. →