Pytania o WietnamDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wietnam
Летим во Вьетнам из Новосибирска, хочу взять снюс в самолёт, что бы не курить. Не будет ли претензий ко мне на таможне ? Знаю что снюс запрещен к продаже в РФ, но не запрещено употребление.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
9 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Dzień dobry, drodzy forumowicze! Proszę mi powiedzieć, jeśli lecę do Wietnamu z 9-letnim dzieckiem, to jest moja wnuczka, na miesiąc, czy ona też potrzebuje wizy? Czy powinienem również zamówić list potwierdzający list zatwierdzający i wypełnić ankietę + 2 zdjęcia? Na której zweryfikowanej witrynie można to zrobić? I nadal rozłączył się z ubezpieczeniem. Okazuje się, że nie będziemy w jednym mieście Wietnamu, ubezpieczenie powinno obejmować całe terytorium, na którym będziemy? Nie mogę tego rozgryźć, czy możesz mi też podać zaufaną witrynę, w której wszystko to jest brane pod uwagę i zorganizowane?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę wykupić wycieczkę do Wietnamu, nie jestem OBYWATEM Łotwy, czy muszę wcześniej ubiegać się o wizę do Wietnamu? czy możesz to załatwić po przyjeździe, wysyłając wcześniej prosty formularz zgłoszeniowy? Wszystkie biura podróży mają różne informacje, ktoś mówi, że trzeba je wcześniej wystawić, żeby nie było problemów, ktoś nie potrzebuje, nie udziela informacji telefonicznie w konsulacie.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Obiecują zrobić zaproszenia. Ale lecimy 17 dni, a my chcemy odwiedzić Kambodżę .... a oni dają wizę na 15 dni ... powiedz mi, co mam robić !!! ???
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, gdzie lepiej i taniej jest ubiegać się o wizę do Wietnamu w Petersburgu? Z góry dziękuję. Na jaki okres pobytu max?
16 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
na 14 dni turysta
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Dla obywateli Ukrainy
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już