Pytania o AustriaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Austria
Ktoś odmówił austriackiej wizy? Skinte skan, żeby zobaczyć.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
to na ile dni mogę przyjechać do USA bez wizy???
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Złożyłem wniosek o wizę do Austrii (rezerwacja, bilety - wszystko do Austrii) w Ambasadzie Węgier, ponieważ wskazano, że ambasada węgierska wydaje wizy m.in. i do Austrii. Wydano wizę wielokrotną SHENGEN ALLAMOK - Węgry. Jak więc z zasadą - kraj wjazdu?, jak mam to wszystko wytłumaczyć straży granicznej (lecę przez Finlandię)?, to co zrobić z uzyskaniem nowej wizy?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jedziemy na wakacje do Austrii, ale WizzAirem polecimy przez Memmingen (Niemcy). W ogóle nie planujemy mieszkać w Niemczech. Do jakiej ambasady mam się zgłosić – austriackiej czy niemieckiej?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
, nie zapakowane na lotnisku?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Drodzy forumowicze, pomóżcie mi zrozumieć jeden problem. Do Hiszpanii lecimy lotem bezpośrednim. Chcemy wrócić przez Wiedeń. I wtedy pojawiło się pytanie: czy jest możliwe, przy obecności JEDNEGO hiszpańskiego Schengen, opuścić lotnisko i pospacerować przez 8 godzin, a potem polecieć na Ukrainę, czy po prostu nie wypuszczą nas z lotniska . Będę wdzięczny za odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Zrobili wizę dla dziecka w ambasadzie austriackiej, ale nie dali pełnomocnictwa, co mam zrobić?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mam przyjaciół w Austrii, ale uzyskanie austriackiej wizy wymaga osobistej obecności w ambasadzie. Czy mogę przebywać w Austrii z czeską wizą iw ogóle podróżować po Europie???
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czy potrzebuję wizy na przejazd przez lotnisko w Wiedniu? Nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie. Posiadam obywatelstwo ukraińskie i zezwolenie na pobyt czasowy w Rumunii. Musisz przedostać się przez Wiedeń z Rumunii do Rosji iz powrotem. Nie ma potrzeby opuszczania terenu lotniska. Proszę mi powiedzieć, gdzie znaleźć odpowiedź na to pytanie. Dziękuję bardzo.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kupiłem bilety do Wiednia. Chcemy jechać do Czech przez Austrię, tj. generalnie pobyt 2 dni w Wiedniu i 5 dni w Czechach. Jaką wizę zrobić, jakie dokumenty są potrzebne, czy mogą być jakieś problemy? Kto tak podróżował?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Kupiłem bilety do Wiednia. Chcemy jechać do Czech przez Austrię, tj. generalnie pobyt 2 dni w Wiedniu i 5 dni w Czechach. Jaką wizę zrobić, jakie dokumenty są potrzebne, czy mogą być jakieś problemy? Kto tak podróżował?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry. Powiedz mi proszę, jakie trudności mogą się pojawić przy otwarciu wizy do Austrii? Wstydzę się niskiej oficjalnej pensji. Czy sprawdzają poprawność wpisanych liczb w certyfikacie, czy mogą zrobić „fałszywą”?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możliwy jest eksport odżywek dla sportowców z Austrii? Czy będą z tym jakieś problemy w urzędzie celnym?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
W styczniu jedziemy do Austrii. W co powinien być wyposażony samochód, żeby policja mogła spokojnie spać, a my nie wydawać dodatkowych pieniędzy na głupie mandaty?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kiedy Słowacja wejdzie do strefy Schengen?
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już