Pytania o MarmarisDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Marmaris
Wiosną odwiedziłam raz Turcję, Ukrainkę (3 dni). Policja sprawdzała przy kontroli paszportowej (jest mój imiennik, który naruszył coś w Turcji). Pominięty. Jakie dokumenty są potrzebne do ułatwienia przekroczenie granicy w tak dziwnym przypadku? Oficjalnie całe ich doświadczenie zawodowe (ciągłe) jest zatrudnione, wszystkie podatki są płacone regularnie, wynagrodzenie wysokie, nie ma łamania prawa, zwłaszcza za granicą. Znowu polecę do Turcji przez biuro podróży, ze wszystkimi voucherami, na krótki okres (do 7 nocy).
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wiem, że to niemożliwe. Wydaje się to możliwe tylko w przypadku zakupu drona w Turcji. Ale co się stanie, jeśli się dowiedzą? Czy udało ci się przedostać?
3 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Cześć!!! Powiedz mi proszę, jestem Rosjaninem. Kiedy przyjeżdżam jako turysta na 60 dni, usłyszałam, że bliżej końca tych 60 dni mogę ubiegać się o zezwolenie na pobyt turystyczny, wydawane jest ono od 3 do 6 miesięcy. raz w roku kalendarzowym. Więc to jest czy... Jak mogę przedłużyć wizę? Jakich dokumentów potrzebujesz? A czy obowiązuje zasada pobytu 90 dni z 180 dni??? Z góry bardzo dziękuję!!!
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
sytuacja przedstawia się następująco: 4 osoby wyjechały na wakacje z rodziną (matka, ojciec, córka - 19 lat i syn - 11 lat). mama złamała nogę i jest transportowana, tata leci z nią innym samolotem. Zostaję z bratem. jest wpisany do paszportu mojej matki. jak być?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi