Pytania o MarmarisZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Marmaris
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
powiedz mi ile w supermarkecie jest piwo lub napoje twarde
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Poszukuję adresów sklepów w Marmaris z tekstyliami, w szczególności - tkaniny, zasłony.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Uwielbiam jakość tej firmy. A cena jest znacznie niższa niż w Moskwie.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy powinienem wymieniać dolary na liry na zakupy w mieście?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi proszę, wydaje się, że jest mały rynek z różnymi rzeczami, niedaleko hotelu między Marti Resort a Marti La Perla.? Interesuje mnie to: Gdzie można dobrze chodzić, nie tylko kupować różne rzeczy, ale także miło spędzać wieczór.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Skóra, złoto, dywany, słodycze – to wszystko w Turcji, ale dobra pościel, szlafroki frotte z natury.Pamukkę można znaleźć w sklepach Marmaris i okolic?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Gdzie są tańsze ceny perfum i alkoholu (czyli na bezcłowych lotniskach w Petersburgu i Dalaman)?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Idę pierwszy raz do Marmaris.Gdzie lepiej, bardziej opłaca się robić zakupy.Chcę przywieźć prezenty dla moich dzieci i przyjaciół.Z góry dziękuję Nadya
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy są sklepy stacjonarne?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, kto był, dobre centra handlowe w Marmaris. Ich nazwa i jak się tam dostać. Chcę połączyć przyjemne z pożytecznym Z góry bardzo dziękuję.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Interesuje mnie dokładnie kiedy przyjedziesz do Dalaman, po walizkach możesz udać się do Dutik, jaki asortyment i ceny. W odniesieniu do cen jest tak dokładny i konkretny, jak to tylko możliwe. Interesują mnie analogowe Baileys (jest taki likier Phineas), whisky, martini. Lecę z Moskwy, nie wiem gdzie kupić, żeby nie przelecieć.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź