Pytania o MarmarisMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Marmaris
3 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dobry dzień! Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu lub w pobliżu (Icmeler) jest wypożyczalnia rowerów? Cena £?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Polecam dobrą łaźnię turecką w Marmaris. Czy jest miejsce, w którym mogę się zarejestrować online? Z góry dziękuję.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
Najlepiej ze zdjęciem.
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Interesują się wszelkimi niuansami i subtelnościami tej konkurencji, jej różnicami od podobnych wydarzeń.
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Moja rodzina i ja wybieramy się do tego hotelu w sierpniu. Bardzo mnie ciekawi jak wygląda sytuacja po trzęsieniu ziemi.. Plaża i leżaki, jak rozumiem, są w rzeczywistości za opłatą i lodówka też.? Dzięki
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy turyści!!! Kto odpoczywał w Dora Beach Hotel 4 gwiazdki Proszę o odpowiedź czy dają ręczniki na plażę, leżaki są płatne czy nie, czy jest wieczorna animacja? Pozdrawiam Ludmiła
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
9 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Chciałbym wiedzieć, jak długo obowiązuje system AL? czy to działa w nocy?
9 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
powiedz mi jakie ceny na nabrzeżu w restauracjach za jedzenie i alkohol
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy ten hotel ma taras restauracyjny na świeżym powietrzu?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
co można robić w hotelu (animacje) i na zewnątrz (historia, przyroda, zabytki) Nie interesują mnie zakupy Jaka jest pogoda na początku października?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czytałem w recenzji, że w tym roku zmieniło się kierownictwo hotelu, jedzenie stało się obrzydliwe, było wiele przypadków zatruć, zwłaszcza dzieci? A co z konstrukcją, która jest „w pełnym rozkwicie”? Jak bardzo może zepsuć resztę, czy też znajduje się z dala od hotelu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Drogi! ile średnio kosztuje wypalenie fajki wodnej w kawiarni z fajkami wodnymi w Marmaris. Czy jest różnica gdzie, w której kawiarni palić? jeśli tak, to gdzie jest lepiej? Pliz pliz pliz.monit.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę powiedz mi, że ten hotel ma Wi-Fi?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam. To są 2 pytania. Doradzić, gdzie w Icmeler/Marmaris warto palić pyszną fajkę wodną i ile tam kosztuje? A gdzie się udać do dobrej łaźni tureckiej (również interesuje cena)?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Z góry dziękuję tym, którzy odpowiedzą.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy na plażach Icmeler są toalety iw jakim stanie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
cześć Czy w hotelu jest wypożyczalnia rowerów? jeśli tak, jak mogę to zdobyć i ile to kosztuje?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zapłaciliśmy za widok na morze, ale zgodnie z opisem i zdjęciami można „uderzyć” albo hałas, albo ścianę sąsiedniego bungalowu. Gdzie lepiej się osiedlić i czy trzeba wpłacać pieniądze do paszportu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wybraliśmy się na wycieczkę do tego hotelu z posiłkiem BB, w którym można zjeść lunch i kolację w tym hotelu. Wskazane jest zabranie pieniędzy na jedzenie dla 2 osób dorosłych, jeśli jesz obiad i kolację. Czy w pobliżu są sklepy spożywcze?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dowiesz się ile jest miejsc w hotelu, jakie jedzenie, obsługa, czy warto tam jechać?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Zawsze było wystarczająco dużo
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »