Pytania o MarmarisPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Marmaris
Którą plażę wybrać w pobliżu hotelu? Co robić wieczorem, gdzie iść, co zobaczyć? Jakie wycieczki na morze? To nie pierwszy raz w Turcji, ale w Marmaris jeszcze nie byłem. Tak i postanowiłam pojechać spontanicznie, majowe wakacje są długie.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy można pojechać do Turcji na wakacje na plaży w Marmaris, Fethiye w pierwszej połowie października? Pytanie do tych, którzy BYLI o tej porze roku.
7 lat wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy morze jest jeszcze ciepłe we wrześniu w Marmaris?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Patrzyłem na pogodę przez 10 dni i byłem przerażony, trochę deszczu i burz! Czy rzeczywiście tak jest w tej chwili? Nie chcę spędzać całego urlopu w hotelach.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
czy w pierwszej połowie czerwca można pływać w morzu .dziękuję
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Wylatujemy od 27 kwietnia do 4 maja, ile ciepłych ubrań potrzeba na wieczorne spacery? Dziękuję wszystkim.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam. Miałem kupić wycieczkę do Icmeler od 20.06, ale przeczytałem, że morze jest nadal zimne. Potrzebujesz pilnej pomocy Czy ty umiesz pływać? jak ciepła jest woda? A może nie warto jechać w tym czasie?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
cześć Chcę wyjaśnić klimat: czy pacjenci z nadciśnieniem mogą iść?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Byliśmy w Antalyi, tam jest bardzo gorąco, ale jak w Mammaris
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witam ! Jaka jest temperatura Morza Egejskiego pod koniec czerwca na początku lipca jedziemy 29 czerwca! Dziękuję Ci
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Podziel się kto był w Marmaris w maju, planuję tam pojechać od 10 maja, jaka pogoda, jak morze, czy można pływać? co powiesz na życie nocne, czy ulica barowa jest w pełni sprawna.Dziękuję bardzo!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Jaka będzie temperatura wody? opalajmy się?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jaka jest średnia dzienna temperatura wody i powietrza w Marmaris w czerwcu?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 33 odpowiedź
Cześć wszystkim! Kto był w Marmaris na przełomie kwietnia i maja?! Jaka jest pogoda, czy można pływać w morzu, czy nadal jest zimno? kluby działają na ulicy barowej?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Wrzesień jest tam ciepły lub zimny, jak na Krymie
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
lub możesz pływać tyle, ile chcesz :) dzięki
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
znajomi mówili, że w Marmaris we wrześniu woda robi się chłodna, jak na rosyjskim wybrzeżu, prawda? dla mnie spoko to mniej niż 25g. ))
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wkrótce zdrowieję.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Moja żona i ja planujemy wyjazd na tydzień po 20 maja. Dla mnie temperatura wody i pogoda nie mają większego znaczenia, ale dla mojej żony ma to duże znaczenie.Dziękuję.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 28 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, ciepła czy zimna woda pod koniec maja początek czerwca? Dzięki
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Cześć! Urlopowicze mówią mi, jaka jest pogoda i temperatura wody w Marmaris od 15 do 30 czerwca?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »