Pytania o Marsa AlamKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Marsa Alam
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Marsa Alam
Wybieramy się 22.02.2010.
2 roku wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
1. Gdzie mogę kupić kartę SIM? 2. Który operator jest lepszy (ceny, czy w ogóle łapie, czy warto brać)?
2 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Lecimy w połowie października, odpoczywaliśmy tylko w Sharm. Kto ostatnio był na Marsie, podziel się. Jaka jest droga z Hurghady do Marsa. Tylko Tez i osławiona Joyne pracują w hotelach na Marsie. Powiedzieli w Coral, że nie byli zainteresowani Marsem, jakie są pułapki.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy hotel posiada anglojęzycznego przedstawiciela lub pracownika administracji?
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy hotel posiada anglojęzycznego przedstawiciela lub pracownika w lobby?
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Jadę do tego hotelu w lutym. Mam modem usb i kartę SIM do internetu, kupiłem w Sharm w marcu 2012. Chciałem wiedzieć, czy w dostępnej odległości od Fantazji jest jakaś osada, w której można wpłacić pieniądze na tę kartę SIM, aby korzystać z komórki Internet w hotelu, czy kupić nowy, jeśli zgodnie z regulaminem Etisalst'a nie da się go ożywić? A jeśli jest, to jak się do niego dostać (zasięg, środek transportu, cena). Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli....
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Czytam recenzje na różnych stronach i pomyliłem się, czy jest bezpłatny internet? Jeśli tak, to gdzie? Czy powinieneś zabrać ze sobą własny laptop?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy z żoną 15 kwietnia, chciałbym zabrać ze sobą laptopa do Skype'a...
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kto ostatnio był w tym hotelu, powiedz mi, czy działa tam Wi-Fi (za opłatą lub bezpłatnie) i jak zorganizować połączenie komórkowe z Ukrainą i Egiptem (na imprezę ubezpieczoną) - taniej. Z poprzedniej wyprawy była karta Vodafon. Zgodnie z recenzjami, które przeczytałem - opłaca się wziąć TravelSim. Co radzisz ???
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź