Pytania o Marsa AlamPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Marsa Alam
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Marsa Alam
2 roku wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
2 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Hotel znajduje się w zatoce i widziałem wiele recenzji, które wydają się być możliwe o każdej porze roku. Ale czy tak jest naprawdę? W zeszłym roku zima w Sharm była gorąca i bezwietrzna, a w połowie kwietnia w Hurghadzie wiał wiatr. Czytałem, że sezon wiatrowy w Egipcie przesunął się ostatnio na marzec - początek kwietnia. Tak, a archiwum prognoz na Gismeteo w zasadzie również to potwierdza. Dlatego może nie jest tak strasznie jechać zimą do hotelu na Marsie, ale nad zatokę? Kto był, jakie są recenzje? :)
2 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 7 odpowiedzi
Z góry dziękuję)
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 10 odpowiedzi
Port Ghalib-kto był innego dnia jaka jest temperatura wody i powietrza i czy wiatr jest silny?
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcemy polecieć 23 lutego, wątpimy czy da się pływać i jak silny jest wiatr? Jaka jest teraz temperatura wody i powietrza?. Wypisz się, kto wie.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 27 odpowiedzi
Chcemy jechać w połowie listopada, interesuje nas pogoda, temperatura wody, wiatry, bo jedziemy wyłącznie w trosce o morze i przyrodę. z góry dziękuję.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chcemy pojechać do hotelu SHAMS ALAM BEACH RESORT. Czy będziesz w stanie pływać w masce i nurkować z rurką oraz podziwiać podwodny świat?
9 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Początkowo planowali Sunrise, ale potem (po przeczytaniu recenzji) dotarli do Marsa Alam. Trochę martwi się morzem w grudniu. Kto odpoczywał w Marsa Alam w grudniu, służy radą, czy w grudniu można pływać (czy tylko w hotelach w zatokach), czy w grudniu są silne wiatry. Może wszystkie te same Sunarise Arabian?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Do Marsa Alam jedziemy w drugiej połowie czerwca. Interesuje mnie, jak zachowuje się morze w tej chwili)) Czy często zdarzają się silne fale? Nie chciałbym siedzieć w basenie przez 2 tygodnie. Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 22 odpowiedź
Czy wiatry są silne, czy jest zimno do pływania?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dobry wieczór! Jedziemy do „Hilton Marsa Alam” od 17 listopada. Powiedz mi, jaka jest tam pogoda o tej porze i temperatura wody, czy jest bardzo wietrznie? A jednak ile kosztuje wycieczka do Luksoru z Pegaza i jak długo potrwa podróż? Doradzić jeszcze wszelkie ciekawe wycieczki (pożądane przy cenach). Z góry dziękuję za pomoc!
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Kto był w tym hotelu, pytanie czy jeżdżą wczasowiczów z pontonu przy wietrznej pogodzie (maj)? Czy można pływać o każdej porze (godziny dzienne)??
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę powiedz mi, kiedy jechać do Marsu Alam, aby nie było tak wietrznie. W Hurghadzie na przykład wiatr w pobliżu morza każdego dnia. Ale nie przeszkadza w pływaniu. i nie namierzyliśmy żadnych flag. Czytam recenzje na Marsie (nurkowanie jest chłodniejsze niż w Hurghadzie) - ale nieustanne wiatry, które nie pozwalają na kąpiel w morzu, są krępujące.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 22 odpowiedź
Podskajite 15 marca myśli lecieć do Marsa alam, abu dabab, z 4-letnim dzieckiem. Czy wiatry są silne? Jaka jest temperatura wody i powietrza? Dziękuję Ci
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »