Pytania o Marsa AlamInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Marsa Alam
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Marsa Alam
Z recenzji i recenzji rozumiem, że Braika Bay jest bardziej zielona i wygodniejsza, a poziom usług jest wyższy. Ale cena za Royal Braika jest niższa... Jeśli zasadniczo jest jedno terytorium, to po co przepłacać :)
2 roku wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Pierwszy raz jedziemy do Marsa Alam, wcześniej do Sharm i Hurghady. Jedziemy do tego hotelu w pierwszej połowie listopada (8 dorosłych), czytamy, że został otwarty w tym roku - to było jedno z kryteriów wyboru. Kto odpoczywał w tym hotelu lub w The Three Corners Fayrouz - opowiedz mi proszę o plusach i minusach hotelu i Marsa Mubarak Bay. Jak wietrznie jest na plaży? A także możliwość i jak interesujące jest snurkowanie wzdłuż ściany rafy do Three Corners? Czy jest coś do zrobienia w Port Ghalib? Co polecasz odwiedzić? Dzięki.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Od dłuższego czasu monitoruję hotel Shams Alam w Marsa Alam. Był tam kilka lat temu. Podczas pandemii został zamknięty i wydaje się, że kilka tygodni temu został otwarty. Na stronie hotelu na Facebooku widzę najnowsze publikacje urlopowiczów z Niemiec. Ale nie można kupić wycieczki z Ukrainy. Z czym można to połączyć? Hotel zaczął działać tylko dla Europy? Może ktoś ma informacje.
3 roku wstecz  •  10 subskrybenci 8 odpowiedzi
Naprawdę chcę dostać się do tego hotelu, ale przeraża mnie potrzeba chodzenia po koralowcach. Pytanie do Natalii Taran - przeczytałem twoją recenzję o Shams Alam. Gdzie radziłbyś w Marinie lub Shams na początku czerwca. Dzięki.
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wyjazd z terminalu Szeremietiewo Jak się tam dostać? Najpierw musisz się zarejestrować, a potem jechać tam autobusem lub prosto do terminalu C. Czas ucieka, nie możesz stracić ani minuty. Wyjaśnij krok po kroku moje działania po przybyciu na lotnisko. Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 14 odpowiedzi
jedziemy w marcu kupować od razu czy czekać aż się usmażą?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi