Pytania o Marsa AlamMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Marsa Alam
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Marsa Alam
Jesteśmy w El Kuyser i chcemy odwiedzić zatoki bez touroperatora.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 78 odpowiedzi
Planujemy w połowie października hotel Marsa Alam Albatros Sea World Marsa Alam W Egipcie po raz piąty, ale wszyscy byli w Sharm Zainteresowani wszystkim o Marsa Alam i wybranym hotelu. Skąd odpływają wycieczki morskie do zatok, aby zobaczyć żółwie, delfiny, krowy morskie i przybliżony koszt, gdzie mogę zamówić oprócz przewodników hotelowych, co radzicie zobaczyć, jaka jest w tej chwili pogoda? , ile kosztuje taksówka do El Quseir, na mapie 17 km.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
niestety nie ma jeszcze bezpośrednich lotów. Oczywiście, gdy tylko się pojawią, Marsa Alam jest poza konkurencją. Ale na razie... potrzebna jest alternatywa. Doświadczeni podróżnicy, powiedzcie mi kto widział ciekawe miejsca? (sharm el sheikh, szczerze mówiąc, już jest nudny)
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
Rozważamy ten hotel na wakacje.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kocham szampana. W hotelu, do którego się wybieram, za dodatkową opłatą można zamówić lokalnego szampana. Kto pił lub kupował: cena wydania i smak. Dzięki.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy można cieszyć się podwodnym światem bez obawy, że zostaniesz porwany? Planujemy na czerwiec. A jak głęboko jest zaraz z molo?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym z góry uzgodnić konto nurkowe i uzgodnić harmonogram nurkowania. Jak się z nimi skontaktować?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcemy odpocząć w listopadzie 2013, potrzebujemy zjeżdżalni i podgrzewanego basenu. Pomóż mi znaleźć mniej lub bardziej odpowiednią opcję. Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Byłem z rodziną w Sunrise Makadi, która w nim była iw BRAIK, odpowiedz, jest kilka pytań.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
zdradliwy sezon
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
uwielbiam grać
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym pokój na pierwszym piętrze z dostępem do podgrzewanego basenu.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Witam Proszę podać koszt wypożyczenia rakiet tenisowych (duży tenis), obciążenie kortów w dzień i wieczorem.Umiejscowienie stołu do tenisa stołowego (nie pod dachem?) Jak wezwać taksówkę z hotelu? Jakie ciekawe miejsca w okolicy warto było odwiedzić?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wwóz broni do kraju, czy polowania są dozwolone, pozwolenia, ograniczenia, zakazy? I ogólnie wszystko, co dotyczy łowiectwa podwodnego.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
W okresie wakacyjnym mamy 2 urodziny. Czy ktoś był w restauracjach yala carte w tym hotelu? Prosimy o wpisanie szczegółów: co jest oferowane, w jakich cenach, jak się czułeś, czy ci się podobało? Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy restauracje są płatne dodatkowo do głównej? A jakie jest ich menu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy bary dają paczkowane soki i koktajle alkoholowe gratis czy świeżo wyciskane soki, lody, sejf w pokoju za opłatą czy nie. Czy jest dobre menu dla dzieci, czy jest menu dietetyczne. Czy w basenie jest jacuzzi? Woda w minibarze uzupełniana jest codziennie za darmo!
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Zarezerwowane już 8.04 Byłem już na Marsie tym razem wybór padł na Pensee Azur RESORT MARSA ALAM 4. Pytanie do tych, którzy odwiedzili Pensee Azur Może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę, gdzie są ciekawe miejsca do podwodnego strzelanie (nurkowanie) Dziękuję.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dlaczego nikt nie publikuje informacji o sportach wodnych na Marsa Alam? Czy są stacje nurkowe i windsurfingowe? Doradź, do którego hotelu lepiej się wybrać. . Byliśmy w Safadze, wszystko jest w porządku. Dwie stacje po obu stronach plaży. Pływaliśmy, nurkowaliśmy ze sprzętem do nurkowania, jeździliśmy na windsurfingu. Mój syn ma 13 lat, znowu nalega na Safagę. I naprawdę chcę zobaczyć wielkie żółwie na Marsa Alam))
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy można tam dostać dobrej jakości wodę pitną za darmo, czy tylko za pieniądze? Z góry dziękuję!!!!
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »