Pytania o Marsa AlamWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Marsa Alam
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Marsa Alam
2 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, planuję urlop w maju. Pierwszy raz jadę nad Morze Czerwone i oczywiście priorytetem są ryby. Pierwotnie wybrałem hotel Coral Sea Sensatori w Sharm, ale organizator wycieczek napisał niedawno, że cena wzrosła 1,5 raza i teraz jest taka sama jak Iberotel, ale Iberotel jest podobno znacznie lepszy i nowszy itd. Ale jestem w tym zdezorientowany przez niewielką ilość koralowców, sądząc po recenzjach. Napisali również, że terytorium samego hotelu jest niewielkie. Raczej nie uganiam się za diugoniem o 5 rano :) Ciekawą opcją jest równonoc Three Corners - jest ponton i normalne wejście do wody, a w zatoce Abu Dabab można nurkować z rurką. Zainteresowała mnie też sieć hoteli Jaz ze swoim wspólnym terytorium, opinie o koralowcach są różne, prawdopodobnie zależy to od stopnia zaawansowania, ale może to mój pierwszy raz i te korale mi wystarczą? :)
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
2 roku wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę, rozumiem, że ten hotel jest częścią sieci Jazz, można pływać i korzystać z leżaków w zatoce, ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, czy jest możliwość korzystania z barów na plaży w w zatoce i na terenie parku wodnego pij kawę, napij się wody. Planuję wakacje z dzieckiem, za każdym razem nie będzie wygodnie biegać do hotelowego baru z zatoki czy parku wodnego.
3 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy na początku października do hotelu Malikia Abu Dabab Aquapark Beach Resort 5*. Kto był w tym hotelu lub jest teraz, powiedz mi proszę, w których sektorach od 1 do 7 lepiej zostać?
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci Bez odpowiedzi
Zgodnie z budżetem nadal jadę do Utopii, Pennsy, trochę drożej niż Maliki. Potrzebujemy doskonałej rafy bez zakazów pływania, diugonie i żółwie też byłyby w zasięgu spaceru, wszystko inne jest drugorzędne. Aby Nazran, Ras Katya, Makadi, Tower Bay nie były gorsze. Dzięki.
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 27 odpowiedzi
Pokaż więcej »